У світ вийшов №6 (198) газети «Отчий поріг».
FaceBook
Останні коментарі
- Анатолій Пінчук до У Національному музеї Голодомору-геноциду презентовано збірник Івана Забіяки про Голодомор на Талалаївщині
- Анатолій Пінчук до Презентація збірника про Голодомор 1932-1933 років у Талалаївському районі на Чернігівщині
- Анатолій Пінчук до Прийняли рішення по нагальним питанням
- Наталія Тимошенко до Прийняли рішення по нагальним питанням
- Іван Забіяка до Про сайт
-
Недавні записи
- Оперативна інформація
- «Вбивство голодом». УІНП презентує нове відео до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років
- Світ повинен звучати так, щоб Путін справді боявся розширювати війну та відчував реальні наслідки своїх вчинків
- Андрій Сибіга провів у Києві переговори з міністром закордонних справ Чеської Республіки Яном Ліпавським
- 34 зрадники України позбавлені державних нагород України
З задоволенням прочитав інтерв’ю Володимира Краснодемського з професором Миколою Тимошиком, присвячене виходу в світ його двотомника «Село». Так і хочеться запитати автора книги: а як справи з виходом третьої книги, про останні 50 років українського села? Пройде ще кілька десятків років, і написання такої книги стане складнішим. Я розумію всі складнощі зі збором матеріалу, на жаль, результати зросійщення сіл та міст Чернігівщини зустрічаються досить часто. Наприклад, декомунізація назв сіл на Чернігівщині завершена, але досі ще на узбіччях перед деякими селами стоять таблички зі старими назвами… Потрібно активізувати входження в місцеву владу патріотично налаштованої молоді, інтелігенції.
P.S. Користуючись нагодою, вітаю Миколу Степановича із професійним святом – Днем журналіста!
Дорогий пане Анатолію. Лиш тепер прочитав Ваш відгук. Зворушили. Та й наступили на “болюче місце”. Зібраного матеріалу справді назбирується ще на два такі томи. Втім… Чи знаєте Ви, що моє “Село” обласна влада не захотіла придбати бодай для районних бібліотек. І то з відома товаришки Романової, яка тривалий час була в ОДА другою і першою особою. Записувався до неї на прийм – відмовила, не мала часу. Ви, напевне, здогадуєтеся чому – за мої статті в пресі “про Русову і невігластво влади та бюджетної інтелігенції”. На мав часу на такий прийм і наш шановний голова Чернігівського земляцтва в Києві, до кого я теж напрошувався із “Селом”. Цього року за цей двотомник я отримав Шевченківську (народну) премію – не плутати з державною. А от із списків претендентів на обласну премію ім. М.Коцюбинського, куди мене висунула вчена рада Ніжинського універстету ім. М. Гоголя, моє прізвище викреслила все та ж Романова – голова (!?) журі. Отож, пишаюся такою “увагою” до мене владних земляків. Що ж до третього тому, то він обов’язково буде. Матиме він назву “Сільські билиці”. Ще раз дякую Вам за Вашу небайдужість.