Чернігівський район як адміністративно-територіальна одиниця утворився в 1923 році. Нині це найбільший район Чернігівської області. Тому не дивно, що 15 вересня до обласного філармонійного центру на святкування річниці його створення прийшло багато трудівників і ветеранів праці.
Голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж у своєму виступі відзначив, що нам є чим пишатися. Насамперед, багатою історією, насиченою яскравими подіями, численними пам’ятками історії та культури багатьох епох, видатними постатями різних років. Багато земляків з Чернігівського району своїм талантом та активною діяльністю розбудовують сучасну Україну. Щодо сьогодення керівник району відзначив, що у районі розвивається промисловість і сільське господарство, у школах, завдяки реформі освіти, з’являється нове обладнання й Інтернет, по темпам децентралізації він перший в області – уже створені 4 ОТГ, а в минулому 2017 році район зайняв перше місце у сільськогосподарському змаганні районів північної частини Чернігівської області. Але найголовніше досягнення, на думку Віктора Коржа – люди, щоденна праця яких і робить можливим увесь вищезгаданий прогрес.
З цією поважною датою причетних до творення його історії та сьогодення привітали заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, заступник голови обласної ради Арсен Дідур і голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко.
Під час святкування 46 керівникам сільських громад голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж вручив пам’ятну відзнаку. Президентську медаль «За працю і звитягу» одержав керівник сільгосппідприємства із села Анисів Юрій Стельмах, а Почесну грамоту Кабінету Міністрів України керівник сільгосппідприємства із смт Михайло-Коцйюбинське Леонід Климчук. Понад 240 відзнак від обласної та районної влади були вручені освітянам, медикам і працівникам промисловості, які досягли у своїй роботі особливо великих успіхів.
Вітали присутніх аматорські хорові колективи Чернігівського району та творчі колективи Чернігівського обласного філармонійного центру. Також у фойє філармонії діяли виставка картин від Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, виставка краєзнавчих видань Чернігівської центральної районної бібліотечної системи та творчі вироби учнів району.
Напередодні урочистих зборів у районі з’явились нові книжки – «Спортивна слава Чернігівського району» та «Історичні пам’ятки Чернігівського району». Присутні у залі ознайомилися з цікавими сторінками святкового спецвипуску газети «Наш край».
Святкування річниці створення у Чернігівському районі традиція, а цьогорічне було вп’яте.
За матеріалами Чернігівської районної державної адміністрації