Подвоєння нашої відданості Україні / Doubling Down on Our Commitment to Ukraine

БРІДЖИТ А. БРІНК, Посол Сполучених Штатів Америки в Україні / BRIDGET A. BRINK
UNITED STATES AMBASSADOR TO UKRAINE

Посол США Брінк разом із президентом Зеленським та першою леді України разом з іншими главами дипломатичних місій вшанували пам’ять Небесної Сотні. / U.S. Ambassador Brink joined President Zelenskyy and the First Lady of Ukraine with other Heads of Diplomatic Missions to honor the memory of the Heavenly Hundred.

29 травня 2022 року я прибула до Києва після 12-годинної їзди на бронетехніці з Польщі на тлі триваючих авіаударів по Україні. Людей на вулицях було мало, ми проходили багато блокпостів, особливо коли приїжджали в столицю.

У перші дні тижні я на власні очі бачила, які руйнування принесла Росія: Буча, Ірпінь, Бородянка. Минулими вихідними ми відзначили два роки тотальної війни Росії проти українського народу.

Початкова команда посольства, з якою я прибула, збільшилася, щоб ми могли виконувати дипломатичну роботу та роботу з розвитку, необхідну для перемоги України. І хоча Україна мужньо захищалася від неймовірних перешкод, загроза Росії залишається не менш реальною сьогодні.

Серед сотень заголовків можна втратити уявлення про те, за що воюють українці, а саме за існування України в найбільшій війні в Європі після Другої світової війни. Важко змиритися з тим фактом, що з моменту вторгнення Росії на український Кримський півострів у 2014 році тисячі солдатів і мирних жителів втратили життя в боротьбі за свободу та суверенітет України. Лише з 24 лютого 2022 року було вбито 500 дітей. За даними ООН, 14 мільйонів українців покинули свої домівки.

Хоча українська боротьба може здаватися надзвичайною, ставки не можуть бути вищими: цілісна, вільна та мирна Європа. Ось що висить на волосині. Ми з командою щодня ходимо на роботу, переконані, що Сполучені Штати можуть і повинні допомогти Україні перемогти Росію, щоб забезпечити нашу власну національну безпеку.

Україна продовжує боротьбу за цінності, які ми поділяємо – демократію, права людини та верховенство права. Хоча попереду важкі дні, ми черпаємо натхнення та надію з того, чого досягли українці за підтримки США та понад 50 країн-партнерів. Ми є свідками щедрості та доброзичливості американських громадян і європейців, які продовжують надсилати їжу, ліки і обладнання для екстреної допомоги українським громадам, які приймають родини переміщених осіб та пропонують лікування пораненим солдатам. Ми вдячні нашим неймовірним українським колегам, які працюють разом з нами в Посольстві, за їхню відданість нашій дипломатичній місії. Мужність і рішучість, які вони виявляють щодня, балансуючи між службою та потребами сім’ї і життям у країні війни, нагадують, чому ми тут.

У грудні 2023 року президент Байден сказав президенту України Володимиру Зеленському: «Я не піду з України, як і американський народ». Оскільки ми відзначаємо два роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну, настав час подвоїти це зобов’язання.

Українська перемога – це добре і для світу, і для нас.

Це означає глобальну продовольчу систему, яка стане більш стабільною завдяки українському зерну, Чорноморський коридор, відкритий для всього світу для судноплавства та торгівлі, а також сильного і перевіреного в битвах демократичного союзника, який зробить нації навколо безпечнішими та безпечнішими.

Це момент нашого лідерства, і він вартий боротьби.

Повернення уваги світу

Два роки повномасштабної війни Росії проти України були жорстокими. Але, як сказав президент Байден: «Історія спостерігає. Нездатність підтримати Україну в цей критичний момент ніколи не буде забута».

Сила наших зусиль у нашій єдності. За адміністрації Байдена ми об’єднали Європу, використали силу наших партнерів, зміцнили та розширили НАТО.

Відновлення довіри до України

Нескінченні цикли спекуляцій про те, виграє чи програє Україна, приховують той факт, що Україна досягла надзвичайного успіху.

Завдяки нашій підтримці, а також підтримці союзників і партнерів України, Україна не тільки пережила жорстоку атаку Росії та відбила 50 відсотків території, захопленої Росією з лютого 2022 року, Україна також усунула домінування Росії в Чорному морі, знищивши 30 відсотків російського Чорноморського флоту та відкрили Чорноморський коридор, щоб майже 900 суден і 26 мільйонів тонн вантажів могли дістатися світових ринків.

Збройні сили України інтегрували нові системи озброєння, такі як Патріоти, щоб захищати міста, рятуючи життя та завдаючи збитків на мільярди доларів. Наші європейські союзники додають 44,2 мільярдам доларів військової допомоги та понад 74,6 мільярдам доларів загальної допомоги США ще один транш у розмірі 50 мільярдів доларів від ЄС.

Відповідь на російську загрозу

Після двох років повномасштабної війни Росії авторитарні влади в усьому світі спостерігають за реакцією Сполучених Штатів і наших союзників. Крім поля бою, ми вживаємо конкретних кроків, щоб обмежити здатність Кремля продовжувати війну та погрожувати іншим.

Ми та наші партнери оголосили про наймасштабніший і найсуворіший набір санкцій, які коли-небудь запроваджувалися. З лютого 2022 року Державний департамент і Міністерство фінансів включили до списку понад 4000 юридичних і фізичних осіб у відповідь на військові дії Кремля.

Разом із нашими союзниками по НАТО ми розширили нашу участь у Посиленій передовій присутності НАТО, додавши бойові групи в Болгарії, Угорщині, Румунії та Словаччині на додаток до бойових груп в Естонії, Латвії, Литві та Польщі. І ми вітали Фінляндію як союзника НАТО та продовжуємо працювати над приєднанням Швеції.

Притягнення Росії до відповідальності за звірства

Військовослужбовці російських військ систематично застосовували тортури, зґвалтування та примусово переміщували чи депортували українських цивільних осіб, порушуючи міжнародне право.

Картинки смерті та руйнувань з Бучі, Ірпіня та Маріуполя шокували світ і показали, що жорстокість Кремля не має меж. Триваюче руйнування цивільної інфраструктури та культурних об’єктів, утримання під вартою десятків тисяч мирних жителів і примусове переселення тисяч дітей є постійними жахами цієї війни.

Ми притягнемо Росію та її сили до відповідальності у співпраці з союзниками, партнерами, міжнародними організаціями та громадянським суспільством. Минулого тижня ми оголосили про другий транш візових обмежень проти тих, хто причетний до порушень прав людини у зв’язку з переміщенням, депортацією і ув’язненням українських дітей.

Ми продовжуємо надавати фінансування та допомогу організаціям, які збирають докази та розбудовують спроможність і системи для досягнення справедливості.

Що далі

Через два роки як ніколи зрозуміло, що війна Росії проти України є найсерйознішим викликом для міжнародного порядку з часів нацистської та японської імперської осі у Другій світовій війні. Україна витримала цей виклик із мужністю та рішучістю. І Сполучені Штати разом із коаліцією союзників і партнерів згуртували світ на підтримку України.

Але ця боротьба триває. Ми не повинні ні відступати, ні коливатися перед обличчям цього виклику. Ми повинні продовжувати демонструвати глобальне лідерство США. Перш за все, ми маємо пам’ятати, що українці не лише борються за своє життя, домівку, свободу та безпеку, вони захищають наші.

Слава Україні.

—————
On May 29, 2022, I arrived in Kyiv, after a 12-hour drive in armored vehicles from Poland amid ongoing airstrikes across Ukraine. There were few people on the streets, we went through many checkpoints, especially as we came into the capital.

Over the first days and weeks, I saw the destruction Russia brought firsthand: Bucha, Irpin, Borodyanka. This past weekend, we marked two years of Russia’s all-out war on the Ukrainian people.

The initial skeletal Embassy crew I arrived with has grown to allow us to do the diplomatic and development work necessary for Ukraine to win. And while Ukraine has defended itself valiantly against incredible odds, the threat of Russia remains no less real today.

Amid hundreds of headlines, one can lose track of what Ukrainians are fighting for, which is Ukraine’s very existence in the largest war in Europe since World War II. It is hard to grapple with the fact that since Russia’s invasion of Ukraine’s Crimean Peninsula in 2014, thousands of soldiers and civilians have lost their lives in the fight for Ukraine’s freedom and sovereignty. Five hundred children have been killed since February 24, 2022 alone. The UN reports 14 million Ukrainians have been displaced from their homes.

Although Ukraine’s fight can seem overwhelming, the stakes could not be higher: a Europe whole, free, and at peace. This is what hangs in the balance. My team and I go to work each day convinced that the United States can and must help Ukraine defeat Russia to ensure our own national security.

Ukraine continues its fight for the values we share – democracy, human rights, and the rule of law. Although tough days lie ahead, we derive inspiration and hope from what Ukrainians, with support from the U.S. and over 50 partner nations, have accomplished. We witness the generosity and kindness of American citizens and Europeans who continue to send food, medicine, and emergency equipment to Ukrainian communities, who take in displaced families, and who offer treatment to wounded soldiers. We are grateful to our incredible Ukrainian colleagues who work alongside us in the Embassy for their dedication to our diplomatic mission. The courage and resolve they show every day as they balance service with the demands of family and life in a country at war reminds why we are here.

In December 2023, President Biden told Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy, “I will not walk away from Ukraine, and neither will the American people.” As we mark two years of Russia’s full-scale invasion of Ukraine, it is time to double down on that commitment.

Ukrainian victory is good for the world, and it is good for us.

It means a global food system made more stable with Ukrainian grain, a Black Sea corridor open for the world to ship and trade, and a strong and battle-tested democratic ally that will make nations around it safer and more secure.

This is our leadership moment, and it is worth the fight.

Reinvigorating the World’s Attention

The two years of Russia’s full-scale war against Ukraine have been brutal. But as President Biden said: “History is watching. Failure to support Ukraine at this critical moment will never be forgotten.”

The power of our effort is in our unity. Under the Biden Administration, we have united Europe, leveraged the power of our partners, and strengthened and expanded NATO.

Re-instilling Confidence in Ukraine

Endless cycles of speculation about whether Ukraine is winning or losing obscures the fact that Ukraine has achieved extraordinary success.

With our support, and that of Ukraine’s allies and partners, Ukraine has not only survived Russia’s brutal onslaught and recaptured 50 percent of its territory taken by Russia since February 2022, Ukraine also has eliminated Russia’s dominance in the Black Sea by destroying 30 percent of Russia’s Black Sea Fleet, and opened the Black Sea Corridor so that almost 900 ships and 26 million tons of cargo can reach global markets.

Ukraine’s armed forces have integrated new weapons systems, like Patriots, to protect cities, saving lives and billions of dollars in damages. The $44.2 billion in military aid and over $74.6 billion in overall U.S. assistance has been matched by our European allies, with another $50 billion tranche from the EU on the way.

Responding to the Russian Threat

After two years of Russia’s full-scale war, authoritarians around the world are watching how the United States and our allies respond. Beyond the battlefield, we are taking concrete steps to constrain the Kremlin’s ability to continue its war and threaten others.

We and our partners have announced the world’s most sweeping and severe set of sanctions ever imposed. Since February 2022, the Departments of State and Treasury have designated over 4,000 entities and individuals in response to the Kremlin’s war effort.

Together with our NATO Allies, we have expanded our participation in NATO’s Enhanced Forward Presence, adding battlegroups in Bulgaria, Hungary, Romania, and Slovakia in addition to the battlegroups in Estonia, Latvia, Lithuania, and Poland. And we have welcomed Finland as a NATO Ally and continue to work towards Sweden’s accession.

Holding Russia Accountable for Atrocities

Members of Russia’s forces have systematically committed torture, rape, and have forcibly transferred or deported Ukrainian civilians in violation of international law.

The images of death and destruction from Bucha, Irpin, and Mariupol shocked the world and demonstrated that the Kremlin’s brutality has no limits. Its continued destruction of civilian infrastructure and cultural sites, detention of tens of thousands of civilians, and forcible relocation of thousands of children are ongoing horrors of this war.

We will hold Russia and its forces to account in cooperation with allies, partners, international organizations, and civil society. This past week, we announced our second tranche of visa restrictions against those involved in human rights abuses in connection with the transfer, deportation, and confinement of Ukraine’s children.

We continue to provide funding and assistance to organizations that are collecting the evidence and building the capacity and systems to pursue justice.

What’s Next

After two years, it is clearer than ever that Russia’s war against Ukraine presents the gravest challenge to the international order since the Nazi and Imperial Japanese Axis in World War II. Ukraine has risen to this challenge with courage and determination. And the United States, along with a coalition of allies and partners, has rallied the world to support Ukraine.

But this fight continues. We must not back down, nor waver in the face of this challenge. We must continue to show U.S. global leadership. Above all, we must remember that Ukrainians are not only fighting for their lives, homes, and freedoms and security, they are defending ours.

Slava Ukraini.

Джерело / Source: ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ США / U.S. DEPARTMENT of STATE

Про автора: Бріджит А. Брінк – посол США в Україні.
———
About the author: Bridget A. Brink is the United States Ambassador to Ukraine.

Посол Брінк була номінована Президентом Байденом на посаду Посла США в Україні 25 квітня 2022 року, одноголосно затверджена Сенатом США 18 травня 2022 року, і прибула до Києва 29 травня 2022 року. Кар’єрний співробітник дипломатичної служби США, Посол Брінк обіймала посаду Посла США в Словацькій Республіці з 15 серпня 2019 року до її затвердження на посаді Посла в Україні.

Раніше вона працювала заступником помічника секретаря в Бюро з європейських і євразійських справ Державного департаменту, відповідаючи за питання, пов’язані зі Східною Європою, Кавказом і затяжними конфліктами в Європі. Вона також працювала заступником керівника місії в посольствах США в Ташкенті, Узбекистан, і в Тбілісі, Грузія.

Протягом двадцяти п’яти років на дипломатичній службі посол Брінк присвятила більшу частину своєї кар’єри просуванню політики США в Європі та Євразії. Вона була директором у справах Егейського моря та Південного Кавказу в Раді національної безпеки, а також працювала в Державному департаменті в якості заступника директора у справах Південної Європи, спеціального помічника заступника секретаря з політичних питань і керівника відділу Кіпру. Вона почала свою кар’єру в Белграді, Сербія.

Родом із Мічигану, посол Брінк приєдналася до Державного департаменту в 1996 році. Вона має ступінь магістра з міжнародних відносин і політичної теорії в Лондонській школі економіки та політичних наук, а також ступінь бакалавра політології в коледжі Кеньон. Посол Брінк володіє російською мовою та вивчила грузинську, сербську та французьку мови. Заміжня, має двох дітей.

————

Ambassador Brink was nominated by President Biden to be U.S. Ambassador to Ukraine on April 25, 2022, confirmed unanimously by the U.S. Senate on May 18, 2022, and arrived in Kyiv on May 29, 2022. A career member of the Senior Foreign Service, Ambassador Brink served as U.S. Ambassador to the Slovak Republic from August 15, 2019, until her confirmation as Ambassador to Ukraine.

She previously served as Deputy Assistant Secretary in the Bureau of European and Eurasian Affairs at the Department of State, with responsibility for issues related to Eastern Europe, the Caucasus, and the protracted conflicts in Europe. She also served as Deputy Chief of Mission at the U.S. Embassies in Tashkent, Uzbekistan and in Tbilisi, Georgia.

During her twenty-five years in the Foreign Service, Ambassador Brink has spent most of her career advancing U.S. policy in Europe and Eurasia. She was the Director for the Aegean and the South Caucasus at the National Security Council and also served in the State Department as the Deputy Director for Southern European Affairs, Special Assistant to the Under Secretary for Political Affairs, and Cyprus Desk Officer. She began her career in Belgrade, Serbia.

Originally from Michigan, Ambassador Brink joined the State Department in 1996. She holds Master’s degrees in International Relations and Political Theory from the London School of Economics and Political Science as well as a Bachelor’s degree in Political Science from Kenyon College. Ambassador Brink speaks Russian and has studied Georgian, Serbian, and French. She is married with two children.

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.