Приймав делегацію посол Німеччини.
Днями у Посольстві Німеччини у Приштині відбулася зустріч із делегацією Deutsche Welle на чолі з генеральним директором організації паном Пітером Лімбергом. Зазначимо, ця німецька державна радіостанція та телеканал мовлять на закордоння, а журналісти пишуть різними мовами, включно і албанською, німецькою, сербською, хорватською, македонською, та іншими.Тож цього вечора посол Німеччини Йорн Роде був радий вітати шанованих гостей у своїй резиденції у Косово.
«Відданість DW News неупередженому висвітленню понад 30 мовами, включаючи албанську та сербську, продовжує зміцнювати медіасередовище у всьому світі. Німеччина залишається відданим партнером у просуванні свободи преси та медіа-плюралізму в Косово та за його межами», – зазначають на сторінці Посольства Німечччини у Фейсбуці.
Варто також відмітити, що на цій зустрічі були присутні відомі журналісти, і косовські в тому числі. А також були запрошені українські журналісти, які є учасниками спеціальної програми «Резиденція для українських журналістів у Косово».
«Приємно було зустріти серед гостей медіа-юристку Флютуру Кусарі, яка чесно, вірою і правдою служить принципам свободи слова. І вона є однією із знакових постатей у медіасередовищі не лише Балкан, адже працює в Європейському центрі свободи преси та медіа (ECPMF). Також на заході можна було побачити виконавчу директорку Асоціації журналістів Косово (AGK) Геотарбе Мулічі», – ділиться враженнями українська журналістка Людмила Макей.
До речі, пані Людмила прийшла на зустріч з подарунком для пана Лімберга.
«Під час серйозних зустрічей завжди знайдеться хвилинка для культурної дипломатії. Моя мальовка в петриківському стилі тепер у директора DW Пітера Лімберга. Такі дарунки з часточкою української душі мають потужну силу», – пише пані Людмила Макей у соцмережах.
«Зустріч із директором Deutsche Welle була змістовною та знаковою. Він підкреслив спільні цінності та бачення правдивого висвітлення та прозорості ЗМІ, що має вирішальне значення для таких регіонів, як Косово та Україна. Ця співпраця має важливе значення, оскільки вона не лише надає цим країнам ширшу платформу для висловлення своїх викликів і досягнень, але й зміцнює медіа-середовище за допомогою надійних міжнародних стандартів. Для Косово та України це зміцнює свободу преси та допомагає поширити їхні унікальні історії, які часто залишаються в тіні глобальних наративів», – коментує важливість події косовська журналістка, учасниця команди Deutsche Welle, режисерка-документалістка Вйоса Черкіні.
За повідомленням THE GEOPOST