ЗБОРИ МОЛОДІЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

24 жовтня відбулися збори молодіжного відділення Чернігівського земляцтва. Враховуючи реалії військового часу збори проходили у змішаному форматі. Присутніми були: Ольга Жадько – в.о.голови молодіжного відділення, Тетяна Антонець (Бахмацьке відділення), Аліна Бусло (Варвинське відділення), Татаренко Світлана (Бахмацьке відділення), долучилися онлайн представники молодіжних осередків Бахмацького та Борзнянського відділень. На збори також були запрошені  Голова Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» Валерій Демченко та голова Семенівського відділення Сергій Марущенко.

Було розглянуто та затверджено звіт про роботу молодіжного відділення за 2025 рік, план роботи на 2026 рік, ухвалено рішення про уточнення актуальних списків молодіжних осередків відділень.

Також молодіжне відділення тепер має нового керівника.

Ольгу Миколаївну Жадько одноголосно обрано головою молодіжного відділення Товариства «Чернігівське земляцтво».

Ольга Жадько народилася у селі Заудайка Ічнянського району. Має вищу освіту. З відзнакою закінчила Європейський університет за спеціальністю «Економіка підприємства». Працювала у Благодійному фонді Богдана Гаврилишина референтом з фінансів, заступником помічника генерального директора ТОВ «Фармако», з 2019 року – директор ТОВ «Енівей».

З діяльністю Чернігівського земляцтва знайома з дитинства завдяки відомим землякам Миколі Борщу та Анатолію Дяченку, які приїздили у рідне село і розповідали Олі про земляцтво, земляків, дарували книги. Членкинею Товариства вона стала у 2013 році. У 2015 році вона очолила Ічнянський молодіжний осередок, а згодом стала заступником голови молодіжного відділення Чернігівського земляцтва. Після обрання у 2024 році Валерія Демченка Головою Ради Ольга Жадько стала в.о.голови молодіжного відділення. За цей час зроблено багато добрих справ. Зокрема,  допомога дитячому будинку-інтернату у селі Стара Басань на Бобровиччині вже стала доброю традицією.

Після обрання головою молодіжного відділення Ольга Жадько подякувала всім за довіру і сказала: «Це надзвичайно велика відповідальність, яку покладено на мене в цей не простий час для всіх нас. Дуже важко підтримувати діяльність, яка була в довоєнні роки, але разом ми зможемо все. Разом до перемоги!»

Заступником голови молодіжного відділення обрано Тетяну Антонець (Бахмацьке відділення).

Голова Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» Валерій Демченко привітав новообраних керівників молодіжного відділення, побажав їм успіхів у реалізації всіх ідей та планів і, звичайно ж, миру всій Україні!

За інформацією офісу Чернігівського земляцтва


 

Опубліковано у Загальні заходи, Збори відділень, Офіс земляцтва, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.