Українці Москви не забули про ТАРАСА

З нагоди 205-ї річниці нашого ТАРАСА Українська громада Москви 9 березня  зібралась біля пам’ятника Великому Кобзареві, щоб згадати його СЛОВО, яке є актуальним і сьогодні.

Людмила МЕЛЬНИК

Опубліковано у Вшанування пам'яті, Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до Українці Москви не забули про ТАРАСА

 1. Іван Забіяка коментує:

  Що тут сказати? Дуже приємно! І – молодці! Слава Богу, що серед багатьох тисяч, а чи й мільйонів, вихідців з України, які живуть у тому числі й в Москві, є хоч невелика кількість людей, які пам’ятають і, головне, демонстративно виявляють шану Шевченкові.
  Свого часу – в позаминулому столітті – в Петербурзі також збиралося небагато людей, щоб вшанувати пам’ять генія Шевченка. Основне, щоб це було завжди. А воно – це завжди – залежить і від того, як шанується, як пропагується ім’я Шевченка тут – в Україні.

 2. Анатолій Пінчук коментує:

  Сьогодні маємо вже третій день після 9 березня, Дня відзначення 205-ї роковини від дня народження Т. Шевченка (згідно Меморандуму про співпрацю). Та ніде жодної згадки про участь Чернігівського земляцтва в цих подіях. Можливо:
  а) Земляцтво не приймало в цьому участі;
  б) Земляцтво провело вшанування пам’яті Тараса Шевченка, але чомусь не побажало своєчасно розмістити інформацію про це на сайті Чернігівського земляцтва.
  І зразу згадався ПРОТОКОЛ №1/19 засідання Ради Чернігівського земляцтва від 21 лютого 2019 року, пункт 8. першого питання порядку денного: «Використати вже наявні матеріали (наші земляцькі газети «Отчий поріг», збірники Чернігівської бібліотеки ім. В. Короленка, обласного архіву тощо) як основу рукопису».
  І жодної згадки в протоколі засідання про можливість використання інформації з двох сайтів Чернігівського земляцтва (старого і нового).
  Все це схоже на явне ігнорування сайту, але радий буду помилитись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.