У світ вийшов №11 (191) газети «Отчий поріг».
FaceBook
Останні коментарі
- Людмила Макей до Прапор України у Приштині!
- Володимир Лузан до «Краще пізно, ніж ніколи» / “Better late than never”
- Володимир Лузан до Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025-му / Ukraine will be able to launch a counteroffensive in 2025
- Анатолій Пінчук до УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №17/2024
- Володимир Лузан до Чергова сумна звістка
-
Недавні записи
- Йоахім Ґаук про помітну схожість політиків / Joachim Gauck about the remarkable similarity of politicians
- Мирний план Трампа для України / A Trump Peace Plan for Ukraine
- Близько 100 мешканців Менської громади отримали грошову допомогу від Гуманітарного фонду ООН
- Джо Байден: найкращий спосіб об’єднати країну – передати естафету новому поколінню
- «До перемоги веде лише та дорога, яку прокладаєш сам» – Станіслав Довгий
У світ вийшов №11 (191) газети «Отчий поріг». Читаю статтю «Сьоме чудо України» (автор Кичко Валерій Миколайович, редактор газети «Вісті»). І зразу «ріже слух» фраза «Ніжинці вже зазнали відчутних втрат на тій НЕЗРОЗУМІЛІЙ війні, для десятків із них вона стала не гібридною, а трагічною». І згадав статтю «Покровська веселка» вищезгаданого автора (№11 (179) газета «Отчий поріг»). Там теж ці слова «…Навіть коли десь на сході держави гримлять гармати НЕЗРОЗУМІЛОЇ війни…». А може вже пора й зрозуміти? І не лише автору, а й газеті, що так хвалиться своєю державницькою позицією!
Ось коментар минулого року (частина) до №11 (179) газети «Отчий поріг»
Сергій Ковтун коментує:
06.11.2016 о 16:28
…У 11-му номері газети «Отчий поріг» на першій сторінці в статті «Покровська веселка» написано, «навіть коли десь на сході держави гримлять гармати незрозумілої війни, коли в самому древньому місті все більше і більше жалобних портретів з’являється на вулиці Гоголівській…». Ця цитата про саме древнє місто Ніжин. З яких це пір Ніжин став самим древнім містом? Як вказано в газеті – автор цієї статті Валерій Кичко, редактор газети «Вісті». А про що думав головний редактор “Отчого порогу”, пускаючи у світ цей номер газети?
Не зрозуміла війна…. Для кого не зрозуміла? Для тих, хто не може зрозуміти, чи не хоче свідомо зрозуміти? Як раз патріоти, шановна редакція, дуже добре розуміють, яка це війна і з ким. А вороги України, відверті чи приховані, звичайно не розуміють що це за війна. Якщо хтось хоче, щоб я роз`яснив з ким іде війна, то готовий зустрітися. Переконаний, що я знайду підтримку серед земляків.
Дуже прикро і боляче таке читати в газеті.