№11 (191) газети «Отчий поріг»

У світ вийшов №11 (191) газети «Отчий поріг».

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до №11 (191) газети «Отчий поріг»

 1. Анатолій Пінчук коментує:

  У світ вийшов №11 (191) газети «Отчий поріг». Читаю статтю «Сьоме чудо України» (автор Кичко Валерій Миколайович, редактор газети «Вісті»). І зразу «ріже слух» фраза «Ніжинці вже зазнали відчутних втрат на тій НЕЗРОЗУМІЛІЙ війні, для десятків із них вона стала не гібридною, а трагічною». І згадав статтю «Покровська веселка» вищезгаданого автора (№11 (179) газета «Отчий поріг»). Там теж ці слова «…Навіть коли десь на сході держави гримлять гармати НЕЗРОЗУМІЛОЇ війни…». А може вже пора й зрозуміти? І не лише автору, а й газеті, що так хвалиться своєю державницькою позицією!
  Ось коментар минулого року (частина) до №11 (179) газети «Отчий поріг»

  Сергій Ковтун коментує:
  06.11.2016 о 16:28

  …У 11-му номері газети «Отчий поріг» на першій сторінці в статті «Покровська веселка» написано, «навіть коли десь на сході держави гримлять гармати незрозумілої війни, коли в самому древньому місті все більше і більше жалобних портретів з’являється на вулиці Гоголівській…». Ця цитата про саме древнє місто Ніжин. З яких це пір Ніжин став самим древнім містом? Як вказано в газеті – автор цієї статті Валерій Кичко, редактор газети «Вісті». А про що думав головний редактор “Отчого порогу”, пускаючи у світ цей номер газети?
  Не зрозуміла війна…. Для кого не зрозуміла? Для тих, хто не може зрозуміти, чи не хоче свідомо зрозуміти? Як раз патріоти, шановна редакція, дуже добре розуміють, яка це війна і з ким. А вороги України, відверті чи приховані, звичайно не розуміють що це за війна. Якщо хтось хоче, щоб я роз`яснив з ким іде війна, то готовий зустрітися. Переконаний, що я знайду підтримку серед земляків.

 2. Сергій Ковтун коментує:

  Дуже прикро і боляче таке читати в газеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.