№12 (204) газети «Отчий поріг»

У світ вийшов №12 (204) газети «Отчий поріг».

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до №12 (204) газети «Отчий поріг»

 1. Анатолій Пінчук коментує:

  Вже традиційно НАША земляцька газета в грудневому номері ігнорує вітання з Днем Збройних Сил України (та й з Днем Захисника України в жовтні також). Причина мені не відома, а от наслідки можна й передбачити… І це в такий час, діє військовий стан, викликаний агресією сусідньої держави. Чому? Рік тому, 6 грудня, в своєму коментарі я опублікував вітання Президента України. Продовжую традицію… А що скажуть земляки?

  Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Збройних Сил України
  6 грудня 2018 року – 09:00
  Шановні воїни!
  Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України — святом, яке уособлює мужність і незламність захисників рідної землі.
  Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Наші боєздатні Збройні Сили — це здобуток і заслуга мільйонів українців-патріотів, які зробили неймовірне — збудували армію і зупинили агресора.
  Щодня, спираючись на всенародну підтримку, зростає вишкіл українських воїнів, які зі зброєю в руках забезпечують мир та спокій українських громадян.
  У цей складний для нашої історії час вважаю за важливе звернутися до молоді України із закликом: «Виконай свій громадянський обов’язок! Захисти Україну! Отримай необхідні військові навички та вміння для захисту нашої держави! Вступи на військову службу за контрактом!»
  Від імені Українського народу висловлюю щиру вдячність усім, хто вже носить горде звання — військовослужбовець Збройних Сил України, за Ваше сумлінне виконання військового обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, яку ви щодня демонструєте у війні з російським окупантом.
  Світла пам’ять героям, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг вічно житиме в наших серцях та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.
  Переконаний, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України, а висока професійна майстерність наших воїнів у поєднанні з потужною зброєю і військовою технікою й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності держави.
  Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба та непохитної віри у нашу перемогу.
  Слава Збройним Силам України! Слава Україні!
  Петро ПОРОШЕНКО

 2. Володимир Лузан коментує:

  Підримую Анатолія Пінчука. До 2014 року день 6 грудня не викликало емоцій, адже 23 лютого вмонтувалося в нові свята і обряди, подібно до язичницьких зелених і купальських свят у Християнській вірі. Та після початку війни з Росією відношення змінилося. У них їхні свята, у нас – наші. І дивно, що газета, наш колективний організатор, про це мовчить. Наша громадська організація патріотична та загальнодержавна, а не містечкова. Побажання до редакційної ради та редакції газети, не випускати з поля зору наші українські свята і визначні дати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.