20 листопада – День працівників сільського господарства України

Україна славиться міцними та усталеними землеробськими традиціями. Серед усіх професійних свят, що відзначається щорічно в третю неділю листопада, – День працівників сільського господарства України є одним з найбільш знаних у нашій державі, адже вшановується праця найчисленнішої когорти трударів, чиїми руками твориться найважливіший для життя людини продукт – хліб.  

З почуттям глибокої пошани та поваги щиро дякуємо усім землякам-аграріям за самовіддану працю. Адже завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової та переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу України. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба. В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Щиро вітаємо з професійним святом усю родину земляків-працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій, науковців навчальних та науково-дослідних закладів агропромислового комплексу України!

dps_20112016_660x361

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а науковцям – розробок нових інноваційних біотехнологій в ім’я розквіту нашої неньки України! Хай обходять вас стороною природні стихії! А Ви і Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, добробуті та при доброму здоров’ї!

Рада Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.