FaceBook
Останні коментарі
- Людмила Макей до Прапор України у Приштині!
- Володимир Лузан до «Краще пізно, ніж ніколи» / “Better late than never”
- Володимир Лузан до Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025-му / Ukraine will be able to launch a counteroffensive in 2025
- Анатолій Пінчук до УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №17/2024
- Володимир Лузан до Чергова сумна звістка
-
Недавні записи
- Йоахім Ґаук про помітну схожість політиків / Joachim Gauck about the remarkable similarity of politicians
- Мирний план Трампа для України / A Trump Peace Plan for Ukraine
- Близько 100 мешканців Менської громади отримали грошову допомогу від Гуманітарного фонду ООН
- Джо Байден: найкращий спосіб об’єднати країну – передати естафету новому поколінню
- «До перемоги веде лише та дорога, яку прокладаєш сам» – Станіслав Довгий
Архів за: 08.05.2022
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №323/2022
Про відзначення державними нагородами України За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №322/2022
Про присвоєння О.Гегечкорі звання Герой України За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
20 віршів про маму
Напередодні Дня матері у видавництві «Час Змін Інформ» (директор Костянтин Климчук), під редакторством української поетеси Інни Ковальчук, ілюстрації – художниці Олександри Кондратенко, вийшла друком нова збірка поезій нашої землячки – письменниці, поетеси, журналістки, краєзнавиці, громадської діячки та волонтерки Тетяни Череп-Пероганич … Продовження
Ви кажете: ніколи знову? Розкажіть про це Україні
Звернення Президента України з нагоди Дня пам’яті та примирення Чи може стати чорно-білою весна? Чи буває вічний лютий? Чи знецінюються золоті слова? На жаль, Україна знає відповіді на всі ці запитання. На жаль, ці відповіді – так.
Опубліковано в категорії: Вшанування пам'яті, Захист і підтримка України
Позначки: Президент України
Прокоментуй!
Звернення голови Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Рідна нескорена Чернігівщино, вельмишановні ветерани Другої світової війни, мужні воїни АТО/ООС та російсько-української війни! Шановні волонтери, рятувальники, медики, працівники критичної інфраструктури і всі, хто мужньо переживає сьогоднішній день!
Опубліковано в категорії: Захист і підтримка України, На Чернігівщині
Позначки: Чернігівське відділення
Прокоментуй!
Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!
Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії … Продовження
Опубліковано в категорії: Захист і підтримка України
Прокоментуй!