№ 21 газети «Струна»

У світ вийшов № 21 Чернігівської обласної літературно-мистецької газети  «Струна»

Ось що надруковано в номері.

Л і т е р а т у р н о – м и с т е ц ь к а п а н о р а м а.

Лауреати обласної літературно-мистецької премії імені Михайла Коцюбинського 2023 року. Переможці обласного конкурсу «Книга року -2022». Покровська книжкова толока в Чернігові. Театр ім. Т. Шевченка відкрив новий сезон. Студія ВІАТЕЛ: фільми про чернігівців. Творча зустріч редактора газети у бібліотеці Прилук.

І с т о р і я. Дисидентський рух в Україні. Спогади Софії Русової про Чернігів кінця 19 століття. «Пошкоджений, але не знищений»: історія, будівництво та обстріл драмтеатру в Чернігові». Публікації Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського а також Національного заповідника «Гетьманська столиця» (Батурин).

П о е з і я. Микола Будлянський (Чернігів), Наталка Фурса (Ромодан, Полтавщина), Любов Сердунич (Хмельниччина). Поетична Прилуччина: Світлана Коробова, Тетяна Шевченко, Ніна Горбань (також її проза).

П р о з а. Володимир Фриз, «Сусіди». Любов Пономаренко, «Дочка сміттяра». Петро Антоненко, «Листи незнайомці» (розділ з нової книги «Вечірнє танго»).

Д і а с п о р а. Розділ з роману Івана Багряного «Людина біжить над прірвою».

С в і т о в а л і т е р а т у р а. Марія Домбровська (Польща). Ісабель Альєнде (Чилі). Оповідання Мопассана «Новорічний подарунок».

Л і т е р а т у р а і с ь г о д е н н я. Норвезький письменник Йон Фоссе – лауреат Нобелівської премії з літератури. Ліна Костенко: «Поїзд у Варшаву і далі йде крізь моє серце».

М и с т е ц т в о. «Гранд-отель»: грандіозний іспанський серіал». «Привид замку Моррісвіль» та інші дотепні чеські кіно пародії». «Вальдемар Матушка, зірка чеської естради і кіно».

Золотий фонд української естради. Іво Бобул. Микола Луків. Тексти авторських пісень.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.