Сьогодні Україна вшановує пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала війна.
22 червня – дата, яка нагадує нам про страшну ціну, яку український народ заплатив у Другій світовій війні. Про зруйновані міста і села, розбиті родини, втрачені покоління та біль, що залишився в пам’яті нашого народу.
Сьогодні, коли Україна знову відстоює свою незалежність і право на мирне майбутнє, пам’ять про жертв війни набуває особливого значення. Ми знаємо, що таке втрати. Ми знаємо, що таке боротьба за право жити у рідній країні. І ми знаємо, чому не маємо права дозволити ворогу повторити злочини минулого.
Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя заради свободи та миру. Шануємо подвиг тих, хто боронив і продовжує боронити Україну.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і шана захисникам України.
Рада Товариства «Чернігівське земляцтво»
