№ 222 газети «Світ-інфо»

У світ вийшов_222-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо» (засновник і редактор Петро Антоненко).

Публікація «Битва за волю триває » продовжує хроніку війни, почату в чотирьох попередніх номерах, в тому числі по Чернігівщині.

Про витоки шовінізму, агресії Російської імперії, наступниками якої стали Радянський Союз, а потім нинішня Російська Федерація, публікації «Генезис рашизму», «Економічна політика російського правительства супроти України в 1710–1730-х». Тему, вже на сучасному етапі, продовжує інтерв`ю історика Лариси Якубової «Звірства росіян – це їхня реакція на те, що вони в країні ніхто».

Лаври – це найбільші православні чоловічі монастирі світу. Їх загалом всього трохи більше десятка, і найбільше в Україні. Але дивно, що всі три наші Лаври досі є монастирями Московського патріархату, в тому числі головна наша святиня – Києво-Печерська Лавра. Тому вірянами поставлено давно назріле питання передачі Лаври Православній церкві України. Про це публікація «Києво-Печерська Лавра – святиня Української церкви», про історію і сьогодення монастиря.

В номері чергові публікації просвітницького проєкту «Батурин – Гетьманська столиця», інші матеріали з історії Чернігівщини, а також події в області, Україні і світі, в тому числі про закордонне українство, літературно-мистецька панорама.

Продовжується передплата на газету «Світ-інфо» на II півріччя 2022 року, яку ведуть поштові відділення і листоноші області.

Новий номер – на сайті газети, де розміщені і всі номери газети за понад 10 років її виходу. На цьому ж сайті і новий номер обласної літературно-мистецької газети «Струна», яку теж видає Петро Антоненко. Обидві газети можна придбати в Чернігівському культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (вул, Шевченка, 9).

Адреса сайту «Світ-інфо» : http://svit11.wordpress.com

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.