№ 234 газети «Світ-інфо»

У світ вийшов_234-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»

Газета продовжує хроніку війни, що друкується всі останні місяці.

В номері Новорічне привітання Президента України Володимира Зеленського. «Ми стоїмо, боремось і виграємо, бо ми разом – Україна, Америка й увесь вільний світ», під цим заголовком – повний текст виступу Володимира Зеленського на спільному засіданні обох палат Конгресу США у Вашингтоні, 21 грудня.

«Путін – наче загнаний щур. Його життя стало суцільним жахом» – під цим заголовком інтерв`ю секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова.

Розвінчання тоталітарного режиму Російської імперії, продовженням якого є СРСР, нинішня Росія, – тема публікацій «Як українцям московити та комуністи стирали пам’ять?».

«Чемпіон світу – Аргентина», це сторінка про підсумки чемпіонату світу з футболу. А про історію чемпіонатів стаття «Пропагандистські вітрини»: політична історія чемпіонатів світу з футболу».

В номері – продовження просвітницького проєкту «Батурин – Гетьманська столиця». Також інші матеріали з історії Чернігівщини, про події в області, Україні і світі, в тому числі про закордонне українство, літературно-мистецька панорама.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.