№ 241 газети «Світ-інфо»

У світ вийшов_241-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»

Газета продовжує хроніку війни, що друкується всі останні місяці. Також на цю тему публікація «Нуль осіб. Як Мар’їнка стала містом, якого нема».

Як завжди, в газеті значне місце займають теми історії. Це публікації «Літо 1963 року», про переслідування комуністичною владою української інтелігенції, дисидентів, «Розсекречені архіви КДБ: Літак для ОУН».

Володимир Фриз, заслужений лікар України, цікавий прозаїк і поет з Чернігова, – постійний автор газет «Світ-інфо» і «Струна». Щойно він завершив написання великого документального роману «Сага про Галицький П`ємонт», про події першої половини ХХ століття на Галичині, що тоді входила до складу Польщі. В номері друкується розділ з роману, про події 1939 року, останні місяці перед Другою світовою війною і перші тижні війни. В центрі оповіді – відомий польський письменник з українським корінням Тадеуш Долєнга-Мостович.

Традиційно вміщено кілька сторінок з історії Чернігівщини. Це, зокрема, продовження просвітницького проєкту «Батурин – Гетьманська столиця», стаття «30 років тому вийшов журнал «Чернігів». Також матеріали про події в області, Україні і світі, літературно-мистецька панорама.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.