25 років на варті соціально-економічного та культурного розвитку Чернігівщини

23 жовтня у Міжнародному виставковому центрі столиці відбулося урочисте зібрання з нагоди 25-річчя створення Товариства «Чернігівське земляцтво».

В урочистих заходах з нагоди ювілею земляцтва взяли участь голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, голова обласної ради Олена Дмитренко, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх районів області і голови громад, представники земляцьких об’єднань областей і регіонів України.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію, захід відбувся з урахуванням всіх карантинних обмежень і за умови наявності негативного результату тесту на COVID-19 у всіх присутніх на зустрічі.

До початку зібрання  учасники заходу оглянули фотоекспозицію про діяльність Товариства, виставку книжок, виданих земляцтвом і земляками за 25 років. Весь цей час заслужений артист України, активіст Городнянського відділення земляцтва Михайло Твердий грав на різних музичних інструментах, надаючи заходу урочистості.

Офіційна частина земляцького заходу розпочалася Гімном Чернігівського земляцтва. Присутні на зібранні стоячи пом’янули хвилиною мовчання воїнів Чернігівщини, котрі полягли в боях за незалежність на сході України, і тих членів земляцької родини, хто відійшов у вічність впродовж минулого та поточного років.

А далі ювілейне зібрання  голова Ради земляцтва, почесний громадянин Чернігівської області Віктор Ткаченко продовжив коротким виступом та врученням землякам відзнак Товариства «Чернігівське земляцтво».

Серед нагороджених:

Почесним знаком

Єфросинія Трохимівна Андронова;

Олег Григорович Шекера;

Валерій Андрійович Демченко;

Почесною грамотою

Василь Євтихійович Розстальний;

Ольга Миколаївна Жадько;

В’ячеслав В’ячеславович Михайлишин;

Ганна Анатоліївна Харченко;

Сергій Олександрович Максименко:

Леонід Георгійович Соколов;

Микола Петрович В’ялий;

Подяка оголошена:

Тетяні Володимирівні Новобранець;

Галині Гуріївні Яровій;

Ірині Вікторівні Алєксєєнко;

Людмилі Василівні Орішко.

Від земляків з Чернігівщини з вітальними словами до учасників зібрання звернулися В’ячеслав Чаус і Олена Дмитренко. Вони також вручили  Віктору Ткаченку пам’ятні подарунки земляцтву.

Вітаючи учасників зібрання, В’ячеслав Чаус нагадав, що Товариство бере активну участь в економічному житті Чернігівщини, розвиває краєзнавчі, історичні дослідження регіону, популяризує та зберігає пам’ять про видатних чернігівців, допомагає розвиткові інфраструктурних об’єктів, залученню інвестицій, підтримує соціальну сферу та туристичний бізнес.

Вітаючи учасників зібрання, Олена Дмитренко подякувала членам Товариства за те, що вони словом і ділом підтримують рідний край, побажала успіху в усіх добрих справах і починаннях на благо рідної батьківської землі та всієї держави.

Від Асоціації земляцтв України привітав і вручив подарунок Товариству керівник Дніпропетровського земляцтва Леонід Костюченко.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (в миру Іван Володимирович Зоря) привітав та благословив земляцтво на добрі справи, а також вручив Віктору Ткаченку орден Святителя Миколая Чудотворця.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Загальні заходи, Заходи Ради земляцтва. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.