№ 254 газети «Світ-інфо»

У світ вийшов 254-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»

Газета продовжує хроніку війни, що друкується вже другий рік.

Привертає увагу публікація «Якби я їх відпустив, а процес зірвався – я б застрелився» – суддя Дячук про справу Небесної сотні». Мова про те, що більш як через 8 з половиною років після трагічного розстрілу учасників другого Майдану суд нарешті виніс вирок вбивцям, силовикам режиму регіоналів.

Як завжди, в газеті загалом значне місце займають теми історії. Про це статті «Специфіка російської політики геноциду» та «Північний фронт»: російська пропаганда проти держав Балтії».

Традиційно є кілька сторінок з історії Чернігівщини. Це, зокрема, сторінка «Батурин – гетьманська столиця» (цей просвітницький проект газета і Національним заповідник «Гетьманська столиця» спільно ведуть уже понад 7 років). Також матеріали з Чернігівського музею Михайла Коцюбинського, Національного заповідника «Качанівка».

Столична студія ВІАТЕЛ, яка вже майже 20 років знімає документальні фільми про видатних українців і випустила біля 70 таких стрічок, продовжує в області показ своїх робіт про тих, хто пов’язаний з Чернігівщиною. Пройшли такі покази в Сосниці, Ніжині. Черговий такий показ був у Прилуках, про що публікація в газеті.

Друкуються інші матеріали про події в області, Україні та світі, панорама планети, літературно-мистецька, спортивна інформація.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.