№ 259 «Світ-інфо»

У світ вийшов 259-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»

Газета продовжує хроніку війни, що друкується вже другий рік.

Як завжди, в газеті значне місце займають теми історії. Про це статті «Ціль затьмарити Різдво. Соціальна інженерія радянського Нового року», «Досвід Другої світової війни показує як вільним країнам перевершити диктатури типу путінської», «Василь Стус: поет і борець з тоталітаризмом», «У департамент поліції було донесено про небезпечну діяльність «завзятого хохломана» Нечуй-Левицького», «Забутий геноцид і трагедія Берестя 1915 року».

Традиційно є кілька сторінок з історії Чернігівщини. Це, зокрема, «Батурин – гетьманська столиця» (цей просвітницький проект газета і Національним заповідник «Гетьманська столиця» спільно ведуть уже понад 7 років). Також сторінка Чернігівського музею Михайла Коцюбинського.

В номері – літературно-мистецька панорама. На сторінці «Літературна Чернігівщина» представляють свої вірші поетеса з Прилук Ніна Ткаченко, чернігівські поети Микола Будлянський, Ірина Кулаковська, надрукована проза Ніни Горбань (Прилуки). Також публікація про представлення в Чернігівському Культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо», за сприяння Гончаренко-центру, першої спільної книжки поезій Світлани Коробової з Прилук та редактора газет «Світ-інфо» і «Струна» Петра Антоненка «Інтим осінньої весни». Вміщено розповідь про чергову зустріч проєкту «Суботи у Коцюбинського» – у музеї класика.

Друкуються матеріали про події в області, Україні і світі.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.