№4 (160) газети «Отчий поріг»

У світ вийшов №4 (160) газети «Отчий поріг» .

Цей номер особливий тим, що на 7-й сторінці під заголовком «Наболіле» розміщені відгуки Миколи Ткача, Олександра Нараєвського, Сергія Ковтуна, Олександра Пухкала, Івана Забіяки, Вадима Богдана, Миколи Шила та земляків з Москви стосовно звернення Ради Чернігівського земляцтва в місті Києві до Миколи Ляха, обговорення якого відбувалося на нашому сайті з 14 по 21 березня поточного року.

4FC4BC5A

25 березня на нашому  сайті в публікації «Про заходи з відзначення 70-х річниць Перемоги» повідомлялося про те, що цього року відзначатимуть 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчя завершення Другої світової війни. Таке передбачене Указом Президента України від 24 березня 2015 року №169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни». Але на 9-й сторінці, в матеріалі «Подвиги надихають», редакцією застосована ще стара термінологія з цього приводу: «Незабаром ми зустрінемо 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні».

0D46B3CE

Однак, будемо сподіватися, що у наступних номерах газети вже зовсім не буде старої термінології, а з’явиться нова, яка є загальноприйнятою в Україні на державному рівні.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.