Ріпкинці на щорічних зборах

На зборах земляцтва 20 січня було чисельне представництво ріпкинців. 

З Ріпкинщини прибула делегація у складі голови Ріпкинської районної державної адміністрації Бориса Мелашенка, заступника голови райдержадміністрації Світлани Тризни, голови Ріпкинської селищної ради Сергія Гаруса та настоятеля Свято-Миколаївського храму в Ріпках протоієрея отця Іоанна (Голобатовського).

Крім голови відділення Олександра Литвина, заступників Алли Гуртової, Діни Марущенко, Володимира Федяя, на зборах були присутні члени відділення Олександр Брагинець, Сергій Граб, Михайло Обжа, Володимир Пінчук, Михайло Доля, Надія Мурашко, Геннадій Петраньов і багато інших.

Серед виставок музеїв Чернігівщини привертала увагу експозиція історико-археологічного комплексу «Древній Любеч», створеного не  лише за підтримки на державному рівні, але й за участю великої кількості самих любечан. Вихідці з Любеча багато допомагають рідному селищу. Ось і минулого року Алла Гуртова передала на потреби музейного комплексу 500 гривень.

Після офіційної частини тепле та дружнє спілкування земляків продовжилось у традиційних «куренях» відділень земляцтва. За дружнім столом земляки щиро привітали голову Ріпкинської селищної ради Сергія Гаруса з недавнім 50-річним ювілеєм і вручили йому пам’ятний подарунок.

Олександр ЛИТВИН

Опубліковано у Інше, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.