«А на тому боці, там живе Марічка»

На Буковині, завдячуючи громадській організації «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина»», сьогодні, 08 грудня, було встановлено меморіальні дошки нашим знаменитим землякам Михайлу Ткачу та Степану Сабадашу.

Ми всі знаємо, що творчий доробок Михайла Ткача багатий і різноманітний, та все ж уславився поет як автор популярної «Марічки». Прості слова цієї пісні на музику Степана Сабадаша легко стали популярними, тому її можна впевнено назвати неофіційним гімном Буковини та нашого земляцтва в Києві. Вже десятилiття на ратушній вежі Чернівців щодня о 12–й годині цю мелодію грає сурмач, чим приваблює туристів і городян.

Також хочемо відзначити роль наших земляків на Буковині Тараса Бабуха, Сергія Николайчука, Франца Федоровича, котрі підтримують роль земляцтва в ріднім краю та допомагають у громадській діяльності. Дякуємо вам за багаторічну діяльність у громадській організації «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина»», за особистий внесок у роботу зі створення меморіальних дошок на честь назв вулиць міста Чернівців іменами видатних діячів культури Михайла Ткача та Степана Сабадаша.

Олександр ШАПКА

Опубліковано у В громадських організаціях, Вшанування пам'яті. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.