Анна Коваленко перевірила стан матеріального забезпечення прикордонної служби в Нових Яриловичах

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко відвідала міжнародний пункт пропуску через державний кордон України «Нові Яриловичі» та заставу прикордонного контролю «Добрянка».

У ході робочого візиту голова облдержадміністрації ознайомилася з діяльністю Чернігівського прикордонного загону імені князя Володимира Великого, що забезпечує недоторканність державного кордону України на межі з Республікою Білорусь та Російською Федерацією.

Анна Коваленко заслухала звіт керівництва загону про стан охорони та облаштування державного кордону на території Чернігівщини, стан матеріальної бази загону.

Також прикордонники озвучили проблеми та виклики, з якими їм доводиться стикатися під час виконання завдань. Так, матеріально-технічне забезпечення та облаштування державного кордону не відповідає повною мірою сучасним стандартам.

– Вважаю, що бійці прикордонної служби мають пишатися своєю Батьківщиною та бачити, що держава докладає максимум зусиль, аби підтримати їх небезпечну та важливу справу. Покращити технічну базу прикордонного загону – це наш обов’язок та маю деякі міркування, як можна змінити цю ситуацію на краще. Ми будемо робити певні кроки в цьому напрямку, – підсумувала свій візит Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Опубліковано у Інше, На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.