Багатий славетними синами та доньками край Чернігівський

11 вересня цього року Івану Плющу, одному з наших відомих земляків, українському політичному та державному діячеві, двічі Голові Верховної Ради, Герою України виповнилося б 82 роки.

Похований Іван Степанович на Байковому кладовищі у Києві, де покояться ще багато наших відомих земляків, які зробили неоціненний внесок як у розквіт Чернігівщини, так і всієї України у багатьох сферах життєдіяльності. Ми завжди берегтимемо пам’ять про них та їх незліченні добрі справи.

Саме поклик душі вшанувати пам’ять земляків привів земляцьку делегацію очолювану головою Ради Віктором Ткаченком на кладовище цими днями. 

Серед присутніх були керівники відділень: Бобровицького – Андрій Пінчук, Борзнянського – Володимир Леміш, ліквідаторів аварії на ЧАЕС – Микола Поета та молодіжного – Валерій Демченко. Поклали квіти до могил Івана Плюща, Левка Лук’яненка, Бориса Іваненка, Віталія Масола, Георгія Дзіся та інших славетних синів землі Чернігівської. А після покладання квітів ще довго згадували історії з життя наших земляків і земляцтва.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у Видатні земляки, Вшанування пам'яті | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.