Бенефіс у Чернігові

12 березня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм, з нагоди ювілею творчості, з великим успіхом відбувся сольний концерт співака та композитора, заслуженого артиста України Анатолія Кобзаря.

AK12032016_660x993

Пісенно – естрадна програма «За далекими літами», яку митець подарував землякам, була тепло сприйнята глядачами. Програма концерту була розмаїтою, Анатолій Кобзар щиро та з любов’ю співав сучасні естрадні пісні, кращі шлягери минулих років, світові хіти, звучала українська народна пісня і старовинний романс. Звісно, були виконані твори і на власну музику.

Зачином цього заходу стала пісня «Тобі, єдиній» на музику Анатолія Кобзаря та вірші Євгена Гущина, де є такі слова: «В моєму серці не вгаса ім’я жіноче Україна», цим твором автори виказали свою любов до України і це було проникливо і актуально в ювілейну річницю нашої незалежності. Особливо гарно глядачі зустріли уже добре знану і популярну ліричну пісню тих же авторів «Ти – світ любові». Також тепло була сприйнята ніжна та поетична пісня «Дзвінковий рушничок», як посвята нашим матерям.

Треба сказати, що в співавторстві Анатолія Кобзаря і Євгена Гущина створено не один десяток пісень. Дуже піднесено та зацікавлено зала сприймала пісенні шлягери минулих літ та світові хіти, які натхненно виконував бенефіціант.

Багато оплесків отримав співак після зворушливого акапельного виконання своєї пісні на слова Анатолія Василькова «Калині насняться сини», твір був присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Це воістину була молитва за Ураїну та її синів – звитяжців! Тут Анатолій Кобзар продемонстрував силу nf проникливість свого голосу, небідробний артистизм: не кожен сучасний виконавець наважиться на таку довірливу сповідь перед глядачем.

В залі було багато друзів, знайомих s людей, які підтримували та підтримують митця на його життєвій і творчій дорозі, і яких він тепло згадав та сердечно їм дякував. Прийшли на зустріч з Анатолієм Кобзарем викладачі факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка, який він свого часу закінчував перед вступом до Київської консерваторії. Був і військовий диригент Валентин Олександрович Мязь під орудою якого Анатолій проходив військову строкову службу у військовому духовому оркестрі міста Чернігова. Приїхали  на свято пісні також найближчі земляки з Городнянщини. Адже Анатолій Кобзар народився в мальовничому хуторі Рубіж Городнянського району де першою сценою для нього були чарівні ліси та луки Полісського краю. Саме в місті Городня він вийшов на широкий загал глядачів будучи солістом – вокалістом ВІА «Литвини» під керівництвом Олега Кононенка.

Зі сцени тепло привітала Анатолія Федоровича та побажала йому нових творчих звитяг голова Городнянської районної державної адміністрації Світлана Петрівна Ященко.

Наші земляки виголосили добрі слова на адресу ювіляра та дарували йому багато квітів. Понад дві години тривало це прекрасне мистецьке дійство, час промайнув як мить.

Традиційно на фінал Анатолій Кобзар виконав добре відому, багатьма улюблену пісню «Солов’їна родина» на власну музику та вірш Євгена Гущина, яку глядачі підтримали стоячи бурхливими оплесками. І без перебільшення, в цей момент було справжнє відчуття свята єднання людських сердець та утвердження нашого українського духу.

Насамкінець ювіляр сердечно подякував за допомогу в проведенні вечора організаторів і особливо голову Ічнянського відділення земляцтва Миколу Вощевського.

Микола БОРЩ

Опубліковано у На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.