Благодійність у дії

26 липня в Хоум кафе «Ель САД» відбувся літературно-музичний вечір «Музика. Слова. Почуття», на якому письменниця Вероніка Нерло та композитор, імпровізатор Григорій Попович занурили присутніх у світ своєї творчості: в світ глибоких думок, цікавих образів письменниці та чарівних звуків фортепіано. 

Думки молодої письменниці поєднались із романтичними мелодіями, красою Всесвіту… Всесвіту, краса якого закрита в серці кожного з нас. Але чомусь у ритмі буднів і суєти ми забуваємо про нього, боїмося бути вразливими, закриваємо ширмою, відкриваємо лиш тоді, коли залишаємося наодинці з собою або не залишаємося, через те, що забуваємо «хто я», «для чого я», «куди я»…

Наш світ не ідеальний. Стихійні лиха, екологічні катаклізми, хвороби, бідність– всі ці проблеми щодня виникають у нашому оточенні та пульсують великою раною суспільства. Більшість намагаються не помічати цього, живучи своїм життям. Але існує безліч добрих людей, які готові і фінансово, і фізично допомагати нужденним та вирішувати нагальні проблеми.

Цього разу творча інтелігенція Чернігова та Києва об’єдналися заради благодійності. Організатори заходу вдало поєднали творчість і благодійність, естетичне задоволення та суспільну користь: учасники Чернігівського клубу «Soroptimist International» і його президент Валентина Маленівська вирішили 30% від зібраних коштів виділити на поповнення фонду Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки, що постраждав від сильної зливи.

Директор Чернігівської ОУНБ Інна Аліференко відмітила, що впродовж усіх історичних періодів українська література творилася інтелектом, працею та самопожертвою подвижників української культури. Серед «творців добра» можна знайти безліч знаменитих імен. Наприклад, Марія Заньковецька, Микола Лисенко та інші давали благодійні концерти для збору коштів на закупівлю книг для читачів нашої бібліотеки. Від імені колективу бібліотеки, та від себе зокрема, Інна Михайлівна щиро подякувала організаторам і гостям за чудовий творчий вечір, теплу атмосферу, неоціненну допомогу та щедрість.

Олена ПОПОВИЧ

Фото Марії ПЕТРЕНКО

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.