Борзнянське відділення — робота в 2013 році

image00119  липня  2013 року Проценко Олег Олександрович передав від голови Чернігівського земляцтва  в Києві Віктора Вікторовича Ткаченка 432 новенькі підручники з англійської мови для учнів 2-3 класів.

Відомо, що  з 2013-2014 навчального року запроваджуються нові державні стандарти початкової освіти. Отож підручники – не просто подарунок, ай підтримка земляцтвом державної політики в освітянській галузі й одночасно вияв турботи про наймолодших школярів. Підручники одержали й дякували за підтримку перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Леусов та начальник відділу освіти Лідія Ярошенко.

image0059 серпня 2013 року на Чернігівщині, на хуторі Мотронівка (с. Оленівка Борзнянського району), у літературно-меморіальному музеї-заповіднику Пантелеймона Куліша «Ганнина пустинь» прийнято участь в літературно-мистецькому святі з нагоди 194-ої річниці від дня народження Пантелеймона Куліша, видатного українського письменника, філософа, політичного і громадського діяча, засновника першого українського журналу «Основа», перекладача Біблії українською мовою, image003автора першого історичного роману «Чорна рада», «Граматики» для простих людей та багатьох інших творів. Пантелеймон Олександрович — автор перекладів зі світової класики Шекспіра, Байрона, Гете.  Увесь його життєвий шлях — це подвижницька діяльність в ім’я духовного поступу українського народу, невтомний пошук правди, розбудова національної культури.

image009image00701 вересня 2013 р.  земляками відділення  прийнято участь у святковій лінійці Носелівської середньої школи, присвяченій Дню знань, та передано для учнів 2-5 класів 12 підручників.

image01101 вересня 2013 р. директором Центру українознавства Київського національного університету ім.. Тараса Шевченка  академіком АН ВШ України М. І. Обушним надана благодійна допомога на благоустрій Ядутинської бібліотеки 1000 грн. та передано до бібліотеки  50 книг.

image013image01501 вересня 2013 р.  за підтримки Товариства
“Чернігівське земляцтво” та участю земляків Борзнянського відділення в загальноосвітній середній школі №1 м. Борзна відбулося урочисте відкриття картинної галереї, яка заснована художньо-меморіальним музеєм, Міжнародним благодійним фондом “Фонд Олександра Саєнка”. У галереї передбачається проведення уроків з мистецтва та народознавства, а також художні виставки творів сучасних українських художників, відбуватимуться зустрічі з діячами культури, майстер-класи з різних мистецьких технік.

image01711 жовтня 2013 року Борзнянський державний сільськогосподарський технікум за участю земляків Борзнянського відділення товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві відзначив 115-річчя з часу йогозаснування.

image019Викладачів та студентів зі святом вітали народний депутат України Олег Ляшко, начальник департаменту агропромислового розвитку ОДА Анатолій Максак,  керівники району Андрій Козішкур та Борис Сілко, голова Борзнянського відділення товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві Володимир Леміш, а також  заслужений діяч мистецтв України, онука засновника-керуючого Школи садівництва, городництва і бджільництва Ферапонта Петровича Саєнка – Ніна Олександрівна Саєнко.

Свято відбулось у дружній, теплій та щирій атмосфері.

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.