Часу марно не гаяли

Як повідомлялося у публікації «Відзначили чергову річницю земляцтва», після урочистої частини зборів Чернігівського земляцтва, що відбулися 12 січня, земляки розійшлися на традиційні зустрічі «по куренях». 

Якщо звернутися до 22-річної історії Товариства, можна встановити, що традиційні зустрічі «по куренях» почали свій відлік з 2003 року. Тобто цьогорічна зустріч була 16-ю.

Щоразу на загальні збори земляцтва прибувають чисельні гості з районів і міст Чернігівщини. Всі вони беруть активну участь традиційних зустрічах «по куренях», де мають можливість разом із столичними земляками згадати про зроблене в минулому році та обговорити план спільних дій на поточний рік.

Саме так було й цього разу на зустрічі в «курені» Сосницького відділення земляцтва.

Із Сосниці на збори прибула делегація у складі першого заступника голови райдержадміністрації (виконує обов’язки голови РДА) Федора Давиденка, заступника голови районної ради Геннадія Смаглюка, керівника апарату райдержадміністрації Миколи Єсипенка, селищного голови (голова новоствореної ОТГ) Андрія Портного, директора територіального центру управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Конона. До делегації сосничан приєднався депутат облради Володимир Селянський із Понорниці, котрий давно співпрацює з Довженковим краєм. А народний аматорський фольклорний колектив «Криниці» під керівництвом заслуженого працівника культури України Ганни Кузьменко прибув для забезпечення культурної частини зустрічі.

Варто відзначити, що Федір Володимирович на зустрічі в «курені» вперше був у 2004 році у якості голови районної ради разом.

Підсумовуючи зроблене у минулому році гості із Сосниці дякували столичним землякам за турботу про рідний Довженків край. Наприклад, завдячуючи минулорічній зустрічі в «курені» з народним депутатом України, Почесним громадянином Сосниччини Олегом Ляшком і народним депутатом України (багаторічний активіст Сосницького відділення) Василем Амельченком були вирішені питання, що дозволили суттєве виділення коштів з Держбюджету на проведення капітальних ремонтів закладів культури, освіти, медицини в Сосниці (про це, до речі, мова йшла ще на грудневій конференції земляцтва).

Приємно було згадати наше перше знайомство в 1990 році з відомим організатором підсобних підприємств і промислів агропромислового комплексу України та одним із засновників земляцтва в 1996 році Іваном Богданом, родом з Козелеччини. Минулого року Іван Федорович подолав 85-річний рубіж, але на збори земляцтва прибув з піднесеним настроєм.

Організатор , фіналіст «Голосу країни», учасник проекту «Останній герой» Дмитро Селянський і PR-менеджер, журналістка, телеведуча Тетяна Макуха не забули про мою скромну підтримку Міжнародного фестивалю творчості «Mamont fest 2017», а Володимир Селянський вручив мені оригінальну Подяку цього найунікальнішого заходу України.

У «курені» впродовж всього часу йшло жваве обговорення нагальних питань, які треба вирішити у районі. Завантажили дорученнями Василя Амельченка та депутата облради Дмитра Блауша, котрий чимало зробив добрих справ для Довженкового краю.

Не обійшли стороною «курінь» керівники області – голова облдержадміністрації Валерій Куліч і голова облради Ігор Вдовенко. Адже у районі існує багато життєво важливих проблем, вирішення яких потребує їхньої підтримки.

Цікавою була зустріч сосничан з головою Ради земляцтва Віктором Ткаченком. Щоб у земляцькому відеофільмі більше часу було відведено повідомленню про роботу Сосницького відділення земляцтва та Сосницької громади, Федір Володимирович, Геннадій Анатолійович і Андрій Дмитрович запросили Віктора Вікторовича відвідати район у поточному році.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Одна відповідь на Часу марно не гаяли

  1. Вадим Богдан коментує:

    Дуже добре, що в Сосницькому відділенні шанують тих, хто створював земляцтво в 1996 році, в тому числі й Івана Федоровича Богдана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.