Чернігівщина збільшила виробництво «зеленої» електроенергії

За І квартал поточного року Чернігівщина збільшила виробництво електричної енергії з відновлюваних джерел. Розпочали роботу 7 генеруючих установок, які використовують енергію сонця. Загальна потужність – 92 кВт. 

Генератори встановлені у приватних господарствах у селах Лебидівка та Євминка Козелецького району, селищі Хибалівка Куликівського району, селі Талалаївка Ніжинського району, селищі Макошине Менського району, селі Брусилів Чернігівського району та безпосередньо в Чернігові.

Минулого року одна така установка виробила майже 6 тисяч кВт/годин електроенергії. Враховуючи, що в середньому одне домогосподарство споживає щорічно біля 2-х тисяч кВт/годин, одного приладу вистачить на забезпечення електроенергією 3-х господарств.

На сьогодні в області вже 635 кВт потужностей для виробництва електроенергії лише від сонця. Таким чином за перший квартал збільшення генерації з відновлюваних джерел збільшилося на 15%.

Загальна потужність об’єктів відновлюваної енергетики області, яка поєднує в собі виробництво електроенергії з біомаси (біогазу), сонячної енергії та за допомогою сили води, становить понад 5000 кВт. З початку цього року зазначеними об’єктами вже вироблено понад 7,5 мільйона кВт/годин електроенергії.

За матеріалами Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.