Чернігівщина з новим головою обласної державної адміністрації

1 листопада в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулася зустріч Першого заступника керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова з адміністратипно-господарським активом області.

У заході взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко, його перший заступник Валентин Мельничук і заступник Арсен Дідур, депутати обласного представницького органу Чернігівщини, народні депутати України, керівники виконавчих органів влади, управлінь та організацій, представники інтелігенції, громадськості і духовенства.

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив громаді Чернігівщини голову обласної державної адміністрації. Сергій Трофімов зачитав присутнім Указ Президента України про призначення головою облдержадміністрації Андрія Прокопенка та вручив йому посвідчення.

Новопризначений голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко подякував за довіру та серед пріоритетів у роботі назвав створення нових робочих місць, розвиток людського капіталу і боротьба з корупцією.

Довідково. Прокопенко Андрій Леонідович народився 10 січня 1982 року в Києві. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. В 2003-му році здобув ступінь магістра зі спеціалізацією у соціальній філософії. Продовживши навчання у аспірантурі, в 2007 році захистив дисертацію та став кандидатом філософських наук. У 2019 році вступив до Національної академії державного управління при Президентові України, де навчається за спеціалізацію «Управління регіональним розвитком».

Упродовж 2015-2017 років Андрій Прокопенко був депутатом Чернігівської обласної ради 7-го скликання. Під час каденції очолював постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Чернігівщина з новим головою обласної державної адміністрації

  1. Анатолій Пінчук коментує:

    Теж мені новина. Читав про це призначення ще понад два тижні тому:
    https://siver.com.ua/news/zelenskij_viznachivsja_z_kandidatom_na_golovu_chernigivskoji_oda/2019-10-16-24604

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.