Чернігівське земляцтво надало дозвіл на вільне поширення газети «Отчий поріг»

1 серпня 2023 Голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво», шеф-редактор газети «Отчий поріг» Віктор Ткаченко підписав лист із дозволом на публікацію всіх випусків цієї газети, у тому числі й майбутніх, на умовах вільної ліцензії Creative Commons із зазначенням автора – Поширення на тих самих умовах 4.0 Міжнародна.

Ініціаторами надання такого дозволу є Юрій Пероганич, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, співзасновник ГО «Вікімедіа Україна», член Носівського відділення і почесний член Ради земляцтва, та Валерій Демченко, голова молодіжного відділення і член Ради земляцтва.

Наразі випуски газети завантажуються у Вікісховище і групуються за адресою https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Otchyi_Porih

Газета друкує хроніку заходів земляцтва, сповіщає про доброчинні справи, які проводять його члени у рідних селах і містах, розповіді про вихідців з Сіверського краю, краєзнавчі матеріали, вірші й інші творчі доробки земляків, як відомих майстрів слова, так і початківців, постійно вітає із ювілеями й визначними датами членів товариства.

Шпальти газети є місцем для спілкування земляків, обміну думками. Газета сприяє розбудові Чернігівського земляцтва і земляцького руху в Україні в цілому. Вона дає можливість читачам заглиблюватися в історію своєї землі, дізнаватися про сучасні новини й найважливіші події, що відбуваються на їхній малій батьківщині, писати нові сторінки історії.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.