Чернігівці почали прибирати завали лижної бази

Під час бойових дій на Чернігівщині всі приміщення обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (або, як називають її чернігівці, — лижної бази) повністю знищили ворожі війська. Тут також функціонують обласна дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту Чернігівської облради та  Державний центр олімпійської підготовки з біатлону.

Проте жителі обласного центру не падають духом і вірять, що дуже скоро все відбудується. Тому активно долучаються до колективного прибирання території, яке розпочалося 28 квітня. Днями сапери завершили її розмінування і дозволили доступ. Водночас Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА організував толоку, у перший день якої прийшли більше сотні дорослих і дітей.

— Повертаються діти, тренери. Тому найближчим часом плануємо відновити навчально-тренувальний процес на території лижної бази. Але перед цим маємо забезпечити нормальні умови для роботи, наскільки це зараз можливо, — розповів директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОВА Андрій Шемець.

Посадовець також зазначив, що завдання на сьогодні — підготувати територію для подальшого відновлення. Прибирати завали планують щонайменше впродовж чотирьох днів.

Ініціативу підтримали як просто небайдужі чернігівці, так і відомі спортсмени та тренери. Адже всіх об’єднує спільна мета — відновити зруйновані російськими військами спортивні об’єкти.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.