Чим живуть земляцтва, на допомогу яких завжди можна розраховувати

Не словом, а ділом земляцтва допомагають своїм землякам, які відстоюють цілісність і незалежність України в боях на Донбасі. 

Поспілкувавшись з рівненчанами та буковинцями, не важко було переконатися, що в цих земляцтвах щоденно ведеться конкретна робота.

1975539

Ось, наприклад, що повідомив виконавчий директор Міжнародної громадської організації «Рівненське земляцтво», заслужений працівник культури України Святослав Ващук:

«Рівненське земляцтво не змогло залишатися осторонь від біди, яка прийшла в Україну зі східного кордону. Патріоти Рівненщини борються не на життя, а на смерть за краще майбутнє України. На превеликий жаль сьогодні вже багато рівненчан загинуло, ще більше поранених, яким потрібна наша допомога.

Тому 31 липня 2014 року відбулося позачергове засідання Ради земляцтва, на якому прийнято рішення про організацію надання допомоги землякам, пораненим в зоні АТО. Для реалізації цього проекту було залучено понад 900 земляків, що входять до складу земляцтва. Кожен третій член організації відгукнувся на заклик про допомогу та перерахував кошти.

1995686

Фінансова та інша матеріальна допомога була надана загалом Рівненському військовому госпіталю, зокрема пораненим землякам: Роману Федоріну; Олексію Ігнатову; Дмитрові Чупринському; Сергію Пандраку; В’ячеславу Хільчишину.

Хворих особисто відвідали керівники та члени земляцтва.

Земляцтво у своїй практиці втілює найсправедливіший принцип: у любові до рідного краю усі рівні, незалежно від рівня доходів, освіти, віку, політичних та особистих переконань.»

1975540

На думку відповідального секретаря Громадської організації «Земляцтво буковинців в м. Києві «Буковина» Богдана Гурбика, буковинці не пасуть задніх серед земляцтв, що входять до Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України».

– За підтримки земляцтва передали в зону АТО бронетранспортер, переобладнаний під «швидку допомогу» і укомплектований всім необхідним медичним обладнанням, матеріалами та ліками. У військових госпіталях медичні фахівці, серед яких чимало членів земляцтва буковинців, постійно консультують військових, що отримали поранення в зоні бойових дій АТО. Питання допомоги військовослужбовцям-землякам не сходить з поточних планів земляцтва, – повідомив Богдан Олександрович.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Чим живуть земляцтва, на допомогу яких завжди можна розраховувати

  1. Ковтун Сергій Іванович коментує:

    Приємно читати таку інформацію. Україна переможе тільки тоді, коли ми будемо разом працювати на її перемогу, а не чекати розвитку подій і тільки тоді визначатись. Якби ми всі разом визначались раніше, то не було б більшості негараздів в історії України, а якщо конкретно – то втрат на сході могло взагалі не бути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.