Дайджест новин з ОТГ Чернігівщини

Минулого тижня у Салтиковій Дівиці Куликівської ОТГ розпочали будівництво нової лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за кошти державного бюджету в рамках програми «Сільська медицина». Загальна вартість проект— понад шість мільйонів гривень, в тому числі співфінансування із селищного бюджету — 621,4 тисячі гривень. 

Завершити роботи планують у вересні цього року.

Сновська ОТГ

У Сновську розпочали капітальний ремонт будинку культури. Вартість проекту — понад 1,35 мільйона гривень. Фінансування здійснюється за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. При цьому з міського бюджету виділено майже 40,7 тисячі гривень.

Кіптівська ОТГ

Фахівець з оцінки, навчання та моніторингу американської компанії DEXIS CONSULTING GROUP Макс Шанстрьом вивчав результати реалізації проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» в Кіптівській громаді. Завдяки проекту зібрано повну інформацію про земельні ресурси громади, виготовлено картографічну основу, встановлено спеціальну програму, яка дозволяє землевпоряднику сільської ради, не виходячи з кабінету, бачити в он-лайн режимі кожен клаптик землі.

А в Сосницькій та Коропській громадах жителі думають над проектами, які можна подати на конкурс «Громадський бюджет». Прийом заявок триває. До речі, у Сосницькій ОТГ на ці потреби виділили 250 тисяч гривень.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.