День незалежності відзначили марафоном

Цього тижня Україна відзначала два свята: День державного прапора та найбільше національне свято українського народу – День незалежності. 

У серцях народу України серпнева блакить неба та жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи і праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення та майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього  народу. Це проходить одним з основних лейтмотивів діяльності столичного Чернігівського земляцтва.

Саме тому, а також з метою пропаганди здорового і активного способу життя представники молодіжного відділення вирішили відзначити День незалежності марафоном, що пройшов у Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Наші представники Валерій Демченко, Ольга Жадько, Тетяна Новобранець, Василь Тройна і Андрій Ефіндієв успішно подолали дистанцію довжиною 4,5 км мальовничими гірськими схилами у Пирогові.

Дякуємо за підтримку Аллі та Миколі Борисовим і Світлані Татаренко.

Бажаємо, щоб свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесло у кожний дім щастя та добро, порозуміння та згуртованість, мир і любов.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.