Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Чехії можливість використання зброї партнерів на території агресора

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Прем’єр-міністром Чехії Петром Фіалою. Зустріч відбулася в Празі 28 травня в межах робочого візиту Глави українського Уряду.

Сторони обговорили реалізацію артилерійської ініціативи, на яку зібрано вже понад 1,6 млрд євро.

«Для нас важливо, аби боєприпаси надходили вчасно, системно та згідно з графіком уже з червня», — підкреслив Денис Шмигаль.

Очільники урядів проговорили також можливість використання зброї партнерів для захисту на території агресора. Денис Шмигаль подякував Петру Фіалі за підтримку в цьому питанні.

Серед інших тем розмови — спільні виробництва у сфері ОПК, об’єднання зусиль щодо посилення тиску на росію. Санкції, конфіскація російських активів, формула миру, актуальні питання співпраці.

Прем’єр-міністр України подякував Чехії за всебічну підтримку нашої держави.

Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Чехії можливість використання зброї партнерів на території агресораДенис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Чехії можливість використання зброї партнерів на території агресора

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 травня 2024 року о 19:14

 

Опубліковано у Захист і підтримка України, Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.