Для всіх бажаючих подорожувати / Pro všechny, kteří chtějí cestovat

Беремо до відома повідомлення авіакомпанії Smartwings про те, що вона не обслуговуватиме регіональний аеропорт.  Але я твердо вірю, що турфірми, які організовують тури з аеропорту Карлові Вари, впораються з цим рішенням.  За наявною у нас інформацією, вже говорять про іншого перевізника і тури на наступний рік у стандартному продажу.  З цієї точки зору для нас не важливо, який перевізник буде літати на море, а те, що заплановані тури відбудуться.

У наступному літньому сезоні Smartwings виконуватиме рейси лише з трьох аеропортів Чехії – з Праги, Брно та Острави.  Тому він не літатиме з регіональних аеропортів Ческе-Будейовіце, Пардубіце та Карлових Вар через недостатні технічні можливості для літаків.

———

Avízo leteckého dopravce Smartwings, že nebude obsluhovat regionální letiště, bereme na vědomí. Pevně ale věřím, že cestovní kanceláře, které uskutečňují zájezdy z karlovarského letiště, se s tímto rozhodnutím vyrovnají. Podle informací, které máme k dispozici, již jednají o jiném dopravci a zájezdy na příští rok jsou ve standardním prodeji. Z tohoto pohledu pro nás není zásadní, se kterým dopravcem se k moři bude létat, ale že se plánované zájezdy uskuteční.

V příští letní sezóně bude společnost Smartwings provozovat lety jen ze tří letišť v ČR – z Prahy, Brna a Ostravy. Nebude tedy letát z regionálních letišť v Českých Budějovicích, Pardubicích a v Karlových Varech z důvodu nedostatečnému technickému zázemí pro letadla.

Петро КУЛЬГАНЕК / Petr  KULHANEK 

Опубліковано у Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.