До Дня довкілля

Випускники закладів освіти територіальних громад Новгород-Сіверського району долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускник-2024 року для майбутніх поколінь», ініційованої Асоціацією професіоналів довкілля до Дня навколишнього середовища (Дня довкілля).

Юнаки і юнки висадили хвойні та фруктові дерева, декоративні кущі – і таким чином не тільки подбали про екологію, а й залишили добру пам’ять про себе прийдешнім поколінням.

Біля Коропської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка посаджена алея ялин. У саду Атюшівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Станіслава Ковтуна висадили саджанці фруктових дерев. Декоративними деревами та кущами озеленена пришкільна територія Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На згадку про себе майбутні випускники Рождественської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів посадили саджанці самшиту. Алея туй у селі Шабалинові тепер буде нагадувати односельцям про випускників 2024 року. Одинадцятикласники Риботинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» теж озеленили своє рідне село. У Коропській селищній територіальній громаді до акції доєдналися і ті заклади освіти, де цьогоріч немає випускників 11 класу: у Карильському учні висадили дерева в центрі села, у Лукнові – алею беріз, деревця сливи, горіха, кущі смородини та бузку.

Згуртовано відбулася висадка дерев випускниками Авдіївського та Понорницького ліцеїв Понорницької селищної територіальної громади.

Одинадцятикласники Блистівського, Дігтярівського, Орлівського навчально-виховних комплексів Новгород-Сіверської міської територіальної громади висадили на прилеглій до закладів освіти території туї.

Дякуємо всім за участь в акції, за цей крок єдності — символ віри в Перемогу України!

На жаль, не всі одинадцятикласники закладів освіти змогли цьогоріч доєднатися до заходу. Складна безпекова ситуація у прикордонні, дистанційний і змішаний режими навчання унеможливлюють проведення спільних заходів. Та всі охочі можуть висадити дерево, кущ, квіти біля своєї оселі – і цим проявити свою єдність з усіма випускниками 2024 року.
Новгород-Сіверська районна військова адміністрація Чернігівської області

Опубліковано у На Чернігівщині, Навколишнє середовище | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.