До уваги членів Чернігівського земляцтва

Шановні земляки!

Асоціацією земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», разом з ТОВ «Міжнародний виставковий центр» та Громадською платформою «Волонтерська сотня» проводиться благодійний ярмарок «Коло життя», метою якої є збір коштів для лікування українських бійців, поранених в зоні АТО.

В заході, який відбудеться 19 жовтня 2014 року з 11.00 до 19.00 в приміщенні МВЦ на площі понад 6000 кв.м. візьмуть участь земляцтва областей України, «Асоціація ветеранів спорту України», «Асоціація міст України», майстри народних промислів.

Під час ярмарку пройдуть лекції відомих психологів В’ячеслава Смирнова «Профілактика та боротьба зі стресом», Наталі Корбут «Пошук свого призначення», вікторина від Віктора Марущенка – засновника київської школи фотографії, чисельні майстер-класи і заняття для дітей  і дорослих, буде діяти фотовиставка, що висвітлює події в зоні АТО, на якій представлені роботи як професійних фотографів (Олександр Глядєлов), так і військових-учасників АТО.

В ході заходу пройдуть аукціони, на яких будуть виставлені нагороди відомих спортсменів – дворазових олімпійських чемпіонів Олександра Шапаренка та Зінаїди Турчиної, олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу та Європи, гітара з автографом Святослава Вакарчука та всього колективу «Океан Ельзи», інші раритетні речі.

Для відкриття заходу та участі в ньому запрошений Київський міський голова Віталій Кличко.

Будемо раді бачити всіх на нашому заході.

Віктор ТКАЧЕНКО, голова Асоціації, голова Чернігівського земляцтва в м. Києві

1976949

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.