Добрі справи краще робити разом

1 липня голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тарас Молочко, голова районної ради Роман Падалко разом з представниками територіальних громад Новгород-Сіверського району зустрілися з головою Ради громадської організації «Товариство «Чернігівське земляцтво» Віктором Ткаченком та керівниками  відділень Товариства.

«Товариство «Чернігівське земляцтво», на мою думку – найголовніший популяризатор Чернігівщини і Новгород-Сіверщини, зокрема. Завдяки діяльності Товариства багато ідей стосовно розвитку культурних, освітніх проєктів, допомоги і розвитку місцевого підприємництва набули практичного втілення», – зазначив Тарас Молочко, звертаючись до учасників зустрічі.

Віктор Ткаченко наголосив: «Впевнений, що подальша співпраця земляцтва з територіальними громадами району буде плідною, адже добрі справи краще робити разом».

Він також запросив учасників зустрічі на конференцію Чернігівського земляцтва, що відбудеться у вересні цього року, на яку будуть запрошені представники усіх районів і територіальних громад Чернігівщини.

Голова Новгород-Сіверського відділення Чернігівського земляцтва Микола Засульський розповів про діяльність земляцтва та про приклади допомоги дитячим садкам, школам, закладам культури і сільським громадам.

«Для усіх нас Новгород-Сіверський – найгарячіша, найважливіша точка на мапі України», – зазначив Микола Засульський.

Учасники зустрічі обмінялися думками та пропозиціями стосовно подальшої співпраці та участі у конференції.

За повідомленням сектору інформаційної діяльності, цифрового розвитку та комунікацій з громадськістю Новгород-Сіверської районної державної адміністраці

Опубліковано у Співпраця з органами влади | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.