Добрий приклад семенівців

У матеріалі «На Семенівщині хочуть повернути ім’я школі» від 21 березня повідомлялося про те, як у ході перейменування в Семенівському районі Жадівської середньої школи імені Тараса Григоровича Шевченка на Жадівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів загубили ім’я Кобзаря, але бажають його повернути. https://chz.org.ua/na-semenivschyni-hochut-povernuty-imya-shkoli/#more-2438

Пропозицію щодо повернення імені висловили столичні семенівці, а земляки на Семенівщині їх підтримали.

24 березня на засіданні педагогічної ради школи було прийняте рішення «Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Жадівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Тараса Григоровича Шевченка», що відбувалося з 31 березня по 1 червня.

Рішенням від 3 червня педрада школи затвердила «Звіт про результати громадського обговорення щодо присвоєння Жадівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Тараса Григоровича Шевченка». http://zhadovskazosh.at.ua/

Семенівська районна рада не забарилася з рішенням щодо присвоєння Жадівській загальноосвітній школі I-III ступенів імені Траса Григоровича Шевченка, яке прийняла на своїй сесії 18 червня.

977EB0E4

Злагоджене і оперативне вирішення питання повернення «втраченого» імені школи може слугувати прикладом для інших районів, зокрема, Сосницького, у якому колись ім’я Олександра Павловича Карпинського носила школа в селі Авдіївка та біліотека у самій Сосниці.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Добрий приклад семенівців

  1. Я вже попередньо писав про те, що логіка у цій справі мала би носити характер виправлення злочинної помилки без будь-якої тяганини. Адже ніхто офіційно не скасовував попереднього рішення про присвоєння Жадівській школі імені Великого Кобзаря. Але, слава Богу, що вистачило мудрості повернути школі ім’я Тараса хоч і в такий спосіб. Вітаю всіх земляків і, найперше, жадівських школярів та вчителів.

  2. Микола Гнип коментує:

    У Сосниці дійсно давно точаться розмови про повернення бібліотеці імені Олександра Карпинського, завдячуючи якому і з’явилася бібліотека. Залишається одне – припинити сосничанам розмови про повернення імені та перейти до справи. Тим більше, що є приклад – Семенівці хоч і в “такий спосіб”, як зазначив Микола Ткач, але повернули Жадівській школі ім’я Тараса Шевченка.

  3. Микола Волощук коментує:

    До складу Сосницького повіту входило також чимало населених пунктів сучасних Менського, Коропського, Корюківського та Семенівського районів. І заснована Олександром Карпинським бібліотека була культурним центром для населення великої території. Про це й сьогодні не треба забувати, знову рухаючись до повітового устрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.