Добрим справам завжди є місце та час

Цьогоріч епідеміологічна ситуація в країні не дозволила провести щорічну традиційну весняну земляцьку толоку у Національному музеї народної архітектури та побуту України. З тієї ж причини довелося переносити й щорічне осіннє прибирання садиб  у музеї на території експозиції «соціальне село».

Однак, співробітники музею, готуючи садиби до зимового періоду, занепокоїлися старінням плодових фруктових садів. У свою чергу земляцтва областей та регіонів, зокрема Чернігівське та Кіровоградське, планували оновлення садів і висадження нових дерев й цього року. Тому, було прийнято рішення та придбано двадцять саджанців.

У Міжнародний день студентів та День екскурсії представники ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво», в особі керівника молодіжного відділення Валерія Демченка, та ГО «Кіровоградське земляцтво», в особі Новікова Микити, навідалися у музей, передали саджанці та допомогли співробітникам їх висадити.

Принагідно, хочемо висловити щирі слова подяки співробітникам музею, котрі постійно допомагають  земляцтвам областей та регіонів України у підтриманні благоустрою садиб.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.