Дотримують слова

На цьогорічних загальних земляцьких зборах 20 січня у колі земляків-довженківців відбулося щире спілкування з народними обранцями – Олегом Валерійовичем Ляшком і Василем Васильовичем Амельченком, які доклали та продовжують докладати чимало зусиль, щоб Сосниччина не пасла задніх. 

У ході спілкування обговорили чимало нагальних питань. Також не обійшли стороною питання фінансової підтримки закладів культури району та інше.

«.. І в першу чергу щодо капітального ремонту Сосницького районного будинку культури, вік якого вже за півстоліття…», – таким було прохання присутнього на зборах народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» під керівництвом заслуженого працівника культури України Ганни Іванівни Кузьменко.

І ось результат. Завдячуючи зусиллям Олега Валерійовича та Василя Васильовича, з Державного бюджету України у цьому році на капітальні ремонти, енергозбереження гімназії імені Олександра Петровича Довженка, районного будинку культури та центральної районної лікарні спрямовані близько восьми мільйонів гривень.

Столичні сосничани щиро вдячні першому Почесному громадянину Сосниччини Олегу Ляшку та активісту Сосницького відділення земляцтва Василю Амельченку за те, що дотримують слова.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.