Голові Чернігівського земляцтва Віктору Ткаченку

Шановний Вікторе Вікторовичу!

Ви очолюєте авторитетну громадську організацію, що тісно співпрацює з органами  виконавчої влади та місцевого самоврядування Чернігівської області, вносить вагомий внесок у подальший соціально-економічний розвиток нашого Сіверського краю.

Як кажуть у народі, все велике бачиться на відстані – років, подій, людей, причетних до важливих справ. І якраз 20-річчя з дня заснування «Чернігівського земляцтва» в Києві – це та віха, коли можна підвести певні підсумки його діяльності. А вони досить вагомі. І земляки з усіх районів області, які входять до його складу, можуть ними пишатися. Адже в кожного з нас, де б ми не жили і чим би не займалися, трепетно зберігаються в серці світлі спогади дитинства – про рідний край, де народився та виріс, отчий поріг, найрідніших у світі людей – батька і матір, вірних шкільних друзів, незабутніх вчителів, які навчали не лише окремих предметів, а й житейської мудрості.

І оте святе почуття братерства, земляцької єдності, а ще велике та незгасне бажання допомагати своїй малій батьківщині спонукали вихідців з різних районів області, які живуть і працюють у столиці, 20 років тому об’єднатися в єдине Товариство «Чернігівське земляцтво» в Києві. В їх числі чимало відомих науковців, представників творчої інтелігенції, діячів культури та мистецтва, видатних спортсменів-призерів Олімпійських ігор, військових, високопосадовців, державних діячів – людей, які своєю невтомною подвижницькою працею, заслужили авторитет і повагу в суспільстві.

Традиції співпраці щороку примножуються і збагачуються, а разом з ними міцніє економіка, розвивається соціальна сфера, примножуються духовні скарби та спортивні досягнення нашого рідного Придеснянського краю. Свій вагомий внесок у цю благородну справу вносять і члени Ріпкинського відділення Товариства, які постійно тримають живий зв’язок з рідним краєм.

Горизонти співпраці дедалі розширюються. Нема сумніву, що й надалі наші відомі земляки всіляко сприятимуть розбудові своєї малої батьківщини та всієї рідної України.

Вітаючи Вас, Вікторе Вікторовичу, та всіх киян-вихідців зі славної Чернігівщини, з прекрасним ювілеєм, зичимо мирного неба, всіляких успіхів, творчих звершень. Нехай Господь допомагає творити добро

З повагою:

Борис МЕЛАШЕНКО, голова Ріпкинської районної державної адміністрації

Роман ШУПЕЛЬ, голова Ріпкинської районної ради

Опубліковано у Привітання | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.