Городня вільна

Сьогодні зранку городнянці прислуховувались до незвичної тиші. У всіх – єдине питання: невже пішли?

За попередньою інформацією, російські військові залишили територію Городнянщини. Пішли з усіх сіл, познімавши блокпости. Зірвано міст у Політрудні й за попередньою інформацією між Смичином і Дібрівним. У Гасичівці міст вцілів.

Бензовоз підпалили рашисти самі між автозаправною станцією та знаком «Городня» при в’їзді з Чернігова – ймовірно, машина була пошкодженою і далі рухатись не могла.

Рожевий двоповерховий будинок по цій же вулиці, легенди про розграбування якого ширяться у соцмережах, вцілів і ці чутки дещо перебільшені – рашисти зайшли у двір, розташувались там на ніч. На згадку про себе залишили ящик мила та якісь інструменти. За попереднім оглядом, багато цінних речей у будинку залишилось на місці. Оцінити збитки можуть лише господарі після свого повернення.

По вулиці Чернігівській напроти РЕМу залишився посеред дороги російський танк. Машинна «роззулась» і далі рухатись не змогла. Біля неї – цікаві громадяни. Прохання – не лізьте на нього заради фото чи металобрухту. В ньому ворог міг залишити неприємні сюрпризи у вигляді замінування.

У Політрудні територія біля мосту замінована – стоять таблички. Як і біля зони відпочинку, що біля села.

Нині в громаді все це уточнюється та перевіряється. Будьте обережні, не ризикуйте своїм життям.

Новини Городнянщини

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.