Готуємося до пробігу

Уже третій рік поспіль молодіжне відділення Чернігівського земляцтва бере участь у благодійному заході «Пробіг під каштанами». Поточного року, 26 травня, відбудеться 27-й «Пробіг під каштанами». Ми вже зареєструвалися та отримали перші стартові  пакети учасника.

На кошти, зібрані під час 25, 26 та 27 пробігів, закуповується обладнання для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України – Електрофізіологічну кардіонавігаційну систему EnSite™. Вартість Системи становить 6,2 мільйона гривень. Постачальнику перераховано 4,5 мільйона гривень, з яких 3,5 мільйона гривень зібрано на «Пробігу під каштанами» за два роки та 1 мільйон гривень – кошти Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце». Тобто не вистачає ще 1,7 мільйона гривень, на які Фонду надали відстрочку до кінця 2019 року.

Цього року вперше один зі стартів «Пробігу під каштанами» пройде на підтримку Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені Володимира Філатова НАМН України, точніше Центру запобігання дитячій сліпоти, який планується створити в закладі.

Реєстрація на Пробіг триває до 22 травня включно!

Шановні земляки! Встигніть зареєструватися на сайті Пробігу або ж в офісі оргкомітету за адресою: м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4 (вхід з двору). Офіс працює з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 19:00.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.