Говорили про єдність і цілісність

Сьогодні, 28 листопада, відбулись збори активу Сосницького відділення земляцтва.

У сосничан, в останні п’ять років склалася традиція збиратися десь неподалік від станції метро, щоб всі змогли без додаткових зусиль швидко добратися, в тому числі й ті, хто має поважний вік.

Доки очікували збору всіх, хто заявив про свою участь у зборах, ті, хто прибув раніше, спілкувалися, а також зробили фото на пам’ять з Леонідом Івановичем Савченком – 86-річним активістом відділення.

До почесної президії обрали найстарших за віком: Леоніда Савченка, Михайла Кашича та Михайла Давиденка.

Першому слово надали голові відділення, тобто авторові цього матеріалу.

Головними питаннями запропонованого порядку денного були саме ті, що й затвердила Рада земляцтва 8 жовтня поточного року. У результаті розгляду, підвели підсумки за 2019, намітили головне на 2020 рік, уточнили склад відділення, обрали делегатів на конференцію, підрахували, що на наступний рік членами відділення передплачено близько тридцяти примірників земляцького часопису «Отчий поріг», погодили пропозиції до майбутнього документа про співпрацю Товариства з облдержадміністрацією і облрадою в наступному році.

У ході зібрання з цікавими спогадами про роботу в році 2019-му та слушними пропозиціями на майбутній рік виступили: Леонід Шморгун, Леонід Савченко, Олександр Чуприна, Михайло Давиденко, Михайло Кашич, Людмила Коваленко.

Актив відділення був одностайний у питаннях зміцнення єдності земляцтва, а також цілісності сучасної Сосниччини.

По закінченню зібрання, у більш вузькому колі, обговорили ще ряд нагальних питань.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Читати також:

Стисла інформація про головні питання, над якими працювало Сосницьке відділення Чернігівського земляцтва в січні-листопаді 2019 року

Пропозиції Сосницького відділення до спільного Меморандуму (Угоди) про співпрацю Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» на 2020 рік

Опубліковано у Збори відділень, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.