Говорили про нагальне

Сьогодні, 3 лютого, відбувся схід громадян села Велике Устя Сосницького району.

У роботі сходу взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Максименко, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, помічник-консультант народного депутата України Максима Зуєва Лілія Саприкіна, представники установ та організацій району.

На зборах заслухали звіт Великоустівського сільського голови Валентини Циганок за 2019 рік, в якому вона розповіла про роботу сільської ради. Також надала слово керівникам бюджетних організацій, які знаходяться на території громади.

Голова райдержадміністрації Олег Максименко у своєму виступі говорив про перспективи розвитку села, проведення капітальних і поточних ремонтів у бюджетних закладах та збільшення надходження до сільського бюджету і, як наслідок, підвищення стандартів життя сільчан.

З оцінкою роботи сільської ради вистуив заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк.

Про роботу навчального закладу села присутнім розповів директор Великоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктор Кравченко. Він, зокрема, запропонував провести ремонт приміщення школи та поставити нові вікна.

Завідувачка сектору культури та інформаційної діяльності райдержадміністрації Людмила Плющ повідомила про роботу закладів культури.

На сході села також виступив представник СТОВ «Дружба-Нова» Віталій Давидов. Оскільки СТОВ «Дружба-Нова» орендує земельні паї жителів села, до нього було чимало хвилюючих запитань, на які він дав відповіді.

За результатами обговорення всі питання узагальнені та взяті на контроль.

За матеріалами сектору культури та інформаційної діяльності Сосницької райдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.