Гра «Джура» відбудеться на Коропщині

3-4 травня на Коропщині відбудеться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура». 

Нещодавно однієї з команд відбулася репетиція гри, на яку завітав, поспілкувався з дітьми та зробив висновок: поки діти так патріотично налаштовані, ніяка пропаганда, ніякий ворог нас не візьме.

Взагалі проведення даного заходу виховує не тільки патріотизм, а ще й морально-етичний аспект у школярів, формує патріотичну свідомість, спортивно-оздоровчий вишкіл. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об’єднання дітей для виконання завдань гри. Гра проводиться на загальнонаціональному рівні з 2012 року, а у 2015 року вона була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої Указом Президента України.

На цьому підтримка держави, мабуть, і закінчилася. Вчителям на місцях доводиться докладати багато зусиль, щоб гра, все таки, відбулася. Так, неабияк дякую директору Понорницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Інні Миколаївні Чепік і тренеру Віктору Григоровичу Гончарову за те, що вони зібрали близько 20 тисяч гривень, які витратили на закупівлю палаток, спорядження, форми та іншого інвентарю для заходу. Утім, про це дбати мають не тільки вони.

Володимир СЕЛЯНСЬКИЙ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.