І Чернігівщина не вичерпна …

Як повідомлялося у публікації «Весняна зустріч земляків», на розширеному засіданні Ради земляцтва, що відбулося 11 квітня, виступали переважно засновники Товариства. 

Насиченим критикою та пропозиціями був виступ земляка родом з Ічнянщини, учасника перших зборів земляцтва, а нині президента Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Івана Миколайовича Салія. Він, крім іншого, навів аргументовані цифри та факти у сфері будівництва, як в Україні, так і в Чернігівській області.

На сайті Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів 23 квітня з’явився чудовий матеріал авторства Івана Салія «Одеса не вичерпна …». Саме з 16 по 27 квітня відома промислово-будівельна група «Камбіо-Інвест» проводить День відкритих дверей.

Приємно, що Одеса і Одеська область стали регіоном пріоритетного розвитку, драйвером галузі будівельного комплексу України. Це закономірно, адже тут дійсно працюють справжні професіонали.

Фахівці ПБГ «Камбіо-Інвест» розробили нові продукти та рішення для домобудівництва повного циклу TM «TET HOME», які презентували на базі КМД «Камбіо». На заході представлено оновлений двоповерховий стенд системи житлового будівництва, наочно продемонстровано основні її вузли та можливості, а також продукцію під більш ніж двадцятьма власними брендами, призначену для складних інженерних проектів, благоустрою прибудинкової території та інтер’єрів.

Висловлюю надію багатьох земляків, що не без участі Івана Миколайовича наш Чернігів і Чернігівська область, за прикладом Одеси, також стануть не гіршими від «Південної Пальміри» і на сайті Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів з’явиться матеріал «Чернігівщина не вичерпна …».

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото Свєтлани ШАХ

Опубліковано у Присвяти | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.