І про Максаківський монастир згадали

8 грудня в МВЦ відбулися звітно-виборні збори Борзнянського відділення. 

Порядок денний заходу – традиційний, але не обійшлося без особливостей.

Голова відділення Володимир Леміш детально доповів про роботу в 2017 році. Виступ Володимира Олексійовича супроводжувався демонстрацією слайдів, на яких зафіксовані події.

Обговорюючи звіт, виступили Ніна Олександрівна Саєнко, Володимир Васильович Попович, В’ячеслав Євгенович Грежук, Микола Іванович Обушний, які високо оцінили роботу Володимира Леміша.

Крім того, кожен з виступаючих також розповів не тільки про свій доробок у кошик добрих справ відділення, а ще й зупинився на здобутках і нагальних проблемах Борзнянщини, Чернігівщини, столичного Чернігівського земляцтва.

Не обійшли стороною й стан справ з формуванням об’єднаних територіальних громад в районі. Микола Обушний, наприклад, фахово наголосив, що дана реформа буде рухатися тільки вперед, навівши приклад сусідньої Польщі. Однак, на його думку в Україні буде важко дійти до таких здобутків, як у Польщі. Микола Іванович, обговорюючи той факт, що його рідні Ядути ще не висловили бажання увійти в ОТГ, згадав про Максаківський монастир, якому свого часу підпорядковувалися холмські, ядутинські, прачанські, височанські, красноставські та максаківські землі. Чим не приклад: при формуванні ОТГ не тільки не забувати історію, а й враховувати неї.

На завершення зборів головою відділення знову обрали Володимира Леміша, його заступником – Світлану Василівну Шах, а на наступний 2018 рік затвердили напружений план.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у Збори відділень, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.